Zamknij

Bartek Kasprzykowski pokazał zdjęcie sprzed lat. Aktor wspomina swoją młodość [FOTO]

01.10.2020 17:18
Bartek Kasprzykowski
fot. Tricolors/East News

Bartek Kasprzykowski postanowił powspominać swoją młodość na Instagramie. Aktor opublikował zdjęcie z młodości, a dokładnie z 1903 roku, gdy był beztroskim chłopakiem. Jak wtedy wyglądał?

Bartek Kasprzykowski z okazji niedawnego Dnia Chłopaka poświęcił długi wpis na Instagramie dotyczący jego młodości. Aktor dodał zdjęcie z czasów, gdy był beztroskim młodzieńcem.

"Dzień chłopaka? Kiedyś nim byłem. Od tamtego czasu skóra odnowiła się już cztery razy. Patrzę dziś na niego i zastanawiam się, jaki był. Pisał wiersze, tańczył i kochał świat. Widział anioły w rozwieszonym na lince praniu. Nie pił, nie palił, jedyną używką była miłość. Mam go blisko, w sercu i mam wrażenie, że zapominam język w jakim mówił. Kto go zamknął, schował we mnie? Pewnie ja. Ale z własnej woli nigdy bym tego nie zrobił. Co o mnie myśli? Jak mu tam jest w przeszłości? Zna ktoś tłumacza, magika, co mi pomoże odnaleźć z nim wspólny język?" - napisał poetycko aktor.

Bartek Kasprzykowski pokazał zdjęcie sprzed lat. Jak wtedy wyglądał? [FOTO]

Zdjęcie skomentowała koleżanka z branży Olga Borys, która również zastanawia się nad upływającym czasem.

"Też szukam tej dziewczyny sprzed lat, którą byłam. Jak już znajdziesz drogę do Tego Swojego Chłopaka, to wrzuć pinezkę na Google Maps, bo, kto wie, może to miejsce jest uniwersalne...." - napisała aktorka.

Prywatnie Bartek Kasprzykowski jest partnerem Tamary Arciuch, z którą ma dwoje dzieci: syna Michała i córkę Nadię.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl