Zamknij

Bartosz Bielenia z dziewczyną na imprezie filmowej. Kim jest Sonia Orlewicz?

Sylwia Wamej
09.03.2020 12:55
Bartosz Bielenia
fot. Tomasz Urbanek/East News

Bartosz Bielenia pojawił się na imprezie rozdania Nagród PSC razem ze swoją dziewczyną. Kim jest Sonja Orlewicz?

Bartosz Bielenia pokazał dziewczynę. Kim jest Sonja Orlewicz?

Bartosz Bielenia pojawił się na rozdaniu nagród PSC (Stowarzyszenia Twórców Obrazu Filmu Fabularnego) razem ze swoją dziewczyną - Sonją Orlewicz. Aktor "Bożego Ciała" rzadko mówi o swoim życiu prywatnym i pokazuje się ze swoją dziewczyną. Jak się okazuje, ukochana 28-letniego aktora również związana jest ze światem filmu. Sonja Orlewicz z zawodu jest reżyserką, fotografką i scenarzystką. Skończyła Szkołę filmową w Łodzi na kierunku fotografia. Na swoim koncie ma stworzenie filmu krótkometrażowego "Krzyż na drogę", który został pokazany na festiwalu w Cannes.

Bartosz Bielenia z dziewczyną
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Bartosz Bielenia i Sonja Orlewicz tworzą razem film

Teraz Sonja Orlewicz pracuje razem ze swoim chłopakiem nad wspólnym projektem. Bohaterem produkcji będzie Bartosz Bielenia. Produkcja będzie opowiadać o tym, co wydarzyło się w życiu aktora, od momentu pracy na planie filmowym aż do medialnego szumu wokół Bieleni.

"Nie wiem czy widzieliście, ale Bartek na scenę wziął kamerę. To jest kwestia tego, że kręcimy wspólnie cały ten proces Bartka bycia w filmie i ten całej przeprawy, którą wszyscy właśnie obserwujemy. Myślę, że jest to bardzo ciekawy proces i robimy wspólnie coś z tego. Nie wiem czy premiera będzie publiczna, ale zobaczymy" - mówiła Sonja Orlewicz w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" podczas gali rozdania Orłów. W tej samej rozmowie Sonja zdradziła, jakie mają podejście do świata show-biznesu.

"Myślę, że nie da się tym zachłysnąć. To jest tak odrealnione, zupełnie poza rzeczywistością, która to jest interesująca, (...) więc nie wiem czy da się. Jednocześnie Sonja dodała też, że od pewnych rzeczy nie da się uciec.

"Nikt nie mówi, żeby unikać tej promocji, ale prawdziwe życie jest gdzie indziej" - wyznała.

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś "Boże Ciało"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/Sw