Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bartosz Opania odmieniony nie do poznania. Tak dziś wygląda gwiazdor „Na dobre i na złe”

15.02.2019 15:05

Bartosz Opania kojarzony jest z wieloma rolami w filmach, teatrze czy serialach, m.in. w „Na dobre i na złe”. Aktor, który należał do  najprzystojniejszych polskich gwiazdorów, w ostatnim czasie bardzo mocno się zmienił. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Bartosz Opania zmienił się nie do poznania fot. TRICOLORS/East News

Bartosz Opania nie do poznania

Bartosz Opania to aktor, który rzadko pokazuje się na show-biznesowych rautach. Nie spotkamy go też na Instagramie. 48-letni aktor pojawił się ostatnio na premierze spektaklu „Telewizja kłamie” w warszawskim Teatrze Palladium. Widać, że bardzo się zmienił. Choć raczej nigdy nie miał tendencji do tycia, na najnowszych zdjęciach jest go znacznie więcej niż kiedyś. Zmienił też fryzurę, a na jego głowie pojawiły się siwe włosy.

Bartosz Opania odmieniony nie do poznania

Wygląd wyglądem i choć Opania nie jest już amantem, tak jak kiedyś, wciąż jest świetnym aktorem. 48-letni gwiazdor zebrał świetne recenzje po premierze „Telewizja kłamie”, w którym wystąpił razem z m.in. Adamem Fidusiewiczem i Tamarą Arciuch. Bartosz Opania, oprócz wielu ról filmowych i serialowych, ma też na swoim koncie mnóstwo ról dubbingowych, w produkcjach takich jak m.in. „Jeździec znikąd” oraz „Coco”.

RadioZET.pl/ SW

Oceń