Zamknij

Bartosz Opania odmieniony nie do poznania. Tak dziś wygląda gwiazdor „Na dobre i na złe”

Redakcja
15.02.2019 15:05
Bartosz Opania zmienił się nie do poznania
fot. TRICOLORS/East News

Bartosz Opania kojarzony jest z wieloma rolami w filmach, teatrze czy serialach, m.in. w „Na dobre i na złe”. Aktor, który należał do  najprzystojniejszych polskich gwiazdorów, w ostatnim czasie bardzo mocno się zmienił. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Bartosz Opania nie do poznania

Bartosz Opania to aktor, który rzadko pokazuje się na show-biznesowych rautach. Nie spotkamy go też na Instagramie. 48-letni aktor pojawił się ostatnio na premierze spektaklu „Telewizja kłamie” w warszawskim Teatrze Palladium. Widać, że bardzo się zmienił. Choć raczej nigdy nie miał tendencji do tycia, na najnowszych zdjęciach jest go znacznie więcej niż kiedyś. Zmienił też fryzurę, a na jego głowie pojawiły się siwe włosy.

Bartosz Opania odmieniony nie do poznania

Wygląd wyglądem i choć Opania nie jest już amantem, tak jak kiedyś, wciąż jest świetnym aktorem. 48-letni gwiazdor zebrał świetne recenzje po premierze „Telewizja kłamie”, w którym wystąpił razem z m.in. Adamem Fidusiewiczem i Tamarą Arciuch. Bartosz Opania, oprócz wielu ról filmowych i serialowych, ma też na swoim koncie mnóstwo ról dubbingowych, w produkcjach takich jak m.in. „Jeździec znikąd” oraz „Coco”.

RadioZET.pl/ SW