Zamknij

Barwy szczęścia: Opozda i Żukowska będą miały kłopoty? Wszystko przez ich wakacje

25.01.2021 17:37
Joanna Opozda
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Pudelek podaje, że Joannę Opozda i Marieta Żukowska sparaliżowały pracę na planie serialu. Aktorki wyjechały na wakacje w trakcie kręcenia zdjęć, a potem musiały odbyć kwarantannę, co miała zdezorganizować plany produkcji - podaje portal. 

Joanna Opozda i Marieta Żukowska wzorem innych gwiazd postanowiły podładować akumulatory z dala od kraju. Aktorki wybrały się na wczasy do ciepłych krajów. Była dziewczyna Antka Królikowskiego udała się na Madagaskar, a gwiazda "Botoksu" poleciała na modny obecne Zanzibar.

Małgorzata Kożuchowska podpadła fanom egzotycznymi wakacjami. "Żałosne to tłumaczenie"

Joanna Opozda i Marieta Żukowska zdezorganizowały pracę w "Barwach szczęścia"?

Obie aktorki grają w serialu Dwójki "Barwy szczęścia". Jak dowiedział się Pudelek, ich absencja miała pokrzyżować plany produkcji i spowodować przestoje w pracy. Jak podkreśla portal, powołując się na osoby związane z serialem, gwiazdy zignorowały zobowiązanie, że w trakcie kręcenia zdjęć nie będą wyjeżdżały za granicę. W dodatku trzeba było czekać, aż skończą kwarantannę. Przez kaprys celebrytek twórcy serialu musieli na nowo ustawiać całą logistykę - dowiadujemy się z Pudelka. 

Zachowały się jak gwiazdeczki. Wyjechały sobie na egzotyczne wakacje, którymi chwaliły się na Instagramie, nie myśląc o innych. Tym bardziej że w umowie każdy aktor podpisuje zobowiązanie, że w czasie trwania zdjęć nie będzie wyjeżdżał za granicę. To standard w czasie Covida - właśnie po to, by nie stwarzać dodatkowych problemów produkcji i pozostałym kolegom. A co by było, gdyby zamknięto nagle granice i nie mogłyby wrócić do Polski wcale? Nie robi się takich rzeczy - zdradził Pudelkowi pracownik produkcji serialu.

Nie wiadomo jednak, czy gwiazdom grożą jakiejś konsekwencje. 

Gwiazda pokazała zdjęcie mamy. "TAK wyglądają Zanzibary tysięcy pracowników służby zdrowia"