Zamknij

Córka Englerta odchodzi z „Barw szczęścia”

Redakcja
29.01.2018 09:06
Córka Englerta odchodzi z „Barw szczęścia”
fot. TVP2

Helena Englert odchodzi z serialu „Barwy szczęścia”. Skąd ta decyzja?

Helena Englert, córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, żegna się z serialem „Barwy szczęścia”.

— Współpraca produkcji „Barw szczęścia” z młodą aktorką została zawieszona kilka miesięcy temu ze względu na jej obowiązki szkolne — powiedziała „Super Expressowi” osoba związana z produkcją serialu.

Zobacz także

Skąd ta decyzja? Za kilka miesięcy Helena przystąpi do egzaminu maturalnego — ambitna uczennica zdaje międzynarodową maturę. Następnie zamierza studiować aktorstwo w Londynie.

Zobacz także

Niedawno młoda aktorka podsumowała swoje osiągnięcia i określiła plany: „Chociaż 2017 nie zapowiadał się najlepiej, okazał się rokiem, który obrócił wszystko o 180 stopni. Narzucił bardzo szybkie tempo i więcej pracy niż kiedykolwiek wcześniej. Ten rok uczynił ze mnie dumnie zatrudnionego obywatela Rzeczpospolitej (hehe), za co jestem niezwykle wdzięczna. 2017 kończy się lepiej niż mogłam sobie wyobrazić i mam nadzieję, że jest to zapowiedź wspaniałego 2018, bo przydałoby się jednak złożyć aplikację na uniwersytet w terminie i napisać extended essay na A”.

Wszystko wskazuje więc na to, że już niedługo nie będziemy oglądać Angeli w „Barwach szczęścia”.

Pierwszy odcinek „Barw szczęścia” widzowie zobaczyli 27 września 2007 roku na antenie TVP2. Od tego czasu w produkcji można było oglądać m.in. Kasię Zielińską, Dorotę Kolak, Kasię Glinkę, Agnieszkę Wagner, Zbigniewa Buczkowskiego, Martę Nieradkiewicz czy Izę Kunę.

RadioZET.pl/SI