Zamknij

Basia Kurdej-Szatan chce przyspieszyć poród. Fani radzą: "Dużo seksu"

04.09.2020 13:26
Basia Kurdej-Szatan
fot. VIPHOTO/East News

Basia Kurdej-Szatan już nie może doczekać się chwili, gdy na świecie pojawi się jej drugie dziecko. Gwiazda poprosiła na Instagramie o sprawdzone, naturalne sposoby na przyspieszenie porodu. Fani nie zawiedli jej swoimi odpowiedziami.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spodziewają się drugiego dziecka. Już niebawem do rodziny dołączy pierwszy syn pary - Henryk. Aktorka regularnie dzieli się informacjami na temat ciąży na swoim Instagramie. Ostatnio opublikowała urocze zdjęcie z jednej z ciążowych sesji. Jej mąż przytula się do brzucha, żartobliwie wystawiając język do kamery. W opisie aktorka postanowiła poprosić internautów o poradę.

- No i gdzie ten nasz Hendryk? (Hania mówi HenDryk, więc tak musi być) Siedzi w tym swoim domku i wyjść nie chce. Kobitki - jakieś sposoby na naturalne przyśpieszenie owego ważnego momentu? P.S. Obiecuję, że to już ostatnia moja sesja ciążowa. Tatusiowi też się należało - napisała pod zdjęciem Barbara Kurdej-Szatan.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan wyprawiła huczne baby shower. Są zdjęcia z imprezy

Basia Kurdej-Szatan już niedługo urodzi

Basia Kurdej-Szatan już nie może się doczekać narodzin dziecka. W związku z tym zapytała fanów o naturalne sposoby na przyspieszenie porodu. Internauci jej nie zawiedli - w komentarzu pojawiło się kilka propozycji. Większość dotyczyła seksu.

- BASIU ! Zasada 3xS - Spacer, seks, shopping.

- Dużo seksu przy niezagrożonej ciąży.

- Chodzenie po schodach i współżycie, to podobno pomaga. Skakanie na piłce.

- Podobno mycie okien i podłogi na kolanach pomaga.

- Spacer, herbata z liści malin i seks! - radzą fani.

Basi bardzo spodobały się komentarze internautów. "No dobra - sex i zakupy najbardziej mi się podobają" - zareagowała aktorka.

Myślicie, że już niedługo zobaczymy pierwsze zdjęcie małego Henryka?