Zamknij

Basia Kurdej-Szatan chwali się tatuażem na biuście. Fani: "Pasuje ci" [FOTO]

08.01.2021 18:46
Basia Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Basia Kurdej-Szatan od kilku dni dzieli się z fanami gorącymi zdjęciami z urlopu na Zanzibarze. Na ostatniej fotce fani z zaskoczeniem zauważyli tatuaże na ramieniu i dekolcie aktorki. Jak wygląda "wydziarana" gwiazda?

Basia Kurdej-Szatan odpoczywa z rodziną i przyjaciółmi na Zanzibarze. Gwiazda wybrała się na urlop w gorącym klimacie tuż przed końcem 2020 roku. Aktorka "M jak miłość" i "W rytmie serca" od kilku dni dzieli się z internautami zdjęciami rajskich widoków. Często pozuje do fotek na plaży w bikini - choć trzy miesiące temu została mamą, już teraz jest w świetnej formie i może pochwalić się zgrabną figurą.

Ostatnia fotografia zamieszczona na Instagramie zszokowała jej fanów. Basia Kurdej-Szatan założyła na siebie urocze, różowe bikini i odsłoniła tatuaże. Aktorka zrobiła sobie "dziary" na ramieniu oraz jedną mniejszą na biuście. Jej obserwatorom bardzo spodobał się ten widok.

Zobacz także:  Barbara Kurdej-Szatan wybuchła. Nie wytrzymała krytyki: "Mam dosyć tłumaczenia! Ile razy jeszcze?!"

Basia Kurdej-Szatan w bikini. Pokazała tatuaże z henny [FOTO]

Basia Kurdej-Szatan zdecydowała się na tatuaże z henny - nie są one tak trwałe, jak klasyczne tatuaże. Henna pozostaje na skórze od siedmiu dni aż do kilku tygodni, dlatego jest idealna na wakacje.

- Pasują ci tatuaże!

- A mi się bardzo podoba tatuaż na ramieniu.

- Tatuaże śliczne.

- Boska! Przepięknie wyglądasz - komentują fani pod zdjęciem.

Wam też się podoba?