Zamknij

Polskie gwiazdy utknęły na Wyspach Kanaryjskich. Wśród nich Cichopek i Kurdej-Szatan [FOTO]

Maciej Friedrich
25.02.2020 12:22
Polskie gwiazdy utknęły na Wyspach Kanaryjskich. Wśród nich Cichopek i Kurdej-Szatan [FOTO]
fot. Instagram:@kurdejszatan

Kalima, czyli pył i piasek nad Oceanem Atlantyckim uniemożliwiają polskim gwiazdom powrót do kraju. Na Wyspach Kanaryjskich utknęli między innymi Basia Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Katarzyna Cichopek i Robert Górski.

Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem Rafałem Szatanem wybrali się na zasłużony urlop. Podobnie postąpiło wiele krajowych gwiazd, które mają za sobą aktywny zawodowy sezon. Część nich postawiła na wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich. Niestety, powrót z wakacji jest obecnie niemożliwy.

Silne wiatry i utrzymująca się od soboty 22 lutego chmura pyłu i piasku znad Sahary, tzw. kalima, uniemożliwiają loty. Wśród turystów, którzy utknęli na lotniskach lub w hotelach znaleźli się także polscy celebryci. Swój przymusowy pobyt relacjonują za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 Kasia Cichopek odważnie odsłoniła biust. Fani pod wrażeniem bujnego dekoltu gwiazdy [FOTO]

Basia Kurdej-Szatan, Katarzyna Cichopek i inne polskie gwiazdy utknęły na Wyspach Kanarysjskich

Na profilu Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy nie tylko jej męża, ale też inne polskie gwiazdy, między innymi Katarzynę Cichopek, . "Baśka" poinformowała fanów, że grupa utknęła z powodu Kalimy i może spóźnić się do pracy.

- Przerażeni turyści przysypani Kalimą pozdrawiają serdecznie wszystkich Polaków! Jednocześnie informujemy, że z powyższych powodów nie jesteśmy pewni, czy dotrzemy do Polski na czas. Z góry przepraszamy naszych pracodawców.

- Kalima nas dopadła, więc my jej uciekliśmy gdzieś w głąb wyspy... przerażeni oczekujemy co dalej... Podobno tak silna burza piaskowa ostatnio była tu jakieś 20 lat temu, hmm. P.S. Pyszne tu mają burgery! Piach w zębach, w grupie raźniej, nie dajemy się - dodał Rafał Szatan.

Na szczęście w niedzielę 24 lutego Kurdej-Szatan opublikowała post, w którym uspokaja, że prawdopodobnie uda jej się wrócić do Polski na premierę filmu "Swingersi". Wygląda więc na to, że sytuacja uległa poprawie.

Zagłosuj

Planujesz zagraniczne wakacje?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF