Zamknij

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. "Czekamy na szkraba" [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
04.05.2020 08:31
Basia Kurdej Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Od kilku tygodni internauci podejrzewali wyjątkowy stan aktorki. Teraz gwiazda wraz z mężem Rafałem Szatanem oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka.

Basia Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży. Aktorka ma już jedną córkę, 8-letnią Hanię. Od kilku lat Barbara i Rafał Szatan starali się o kolejne dziecko, jednak borelioza, na którą chorowała, utrudniała jej zajście w ciąże.

Szczęśliwą nowinę o kolejnej ciąży małżeństwo przekazało na Instagramie. Opublikowali zdjęcie, na którym widzimy, jak Rafał Szatan dotyka ciążowego brzucha żony. W opisie dodatkowo potwierdzili, że spodziewają się małego "szkraba".

- Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem. Przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące, ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba! I ściskamy Was wszystkich - napisała Kurdej-Szatan.

Basia Kurdej-Szatan w ciąży. W którym jest miesiącu?

Basia Kurdej-Szatan długo ukrywała swój wyjątkowy stan. W rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, że jest już w 5. miesiącu. Internauci jednak od dawna podejrzewali, że gwiazda może się spodziewać drugiego dziecka. Potwierdzeniem na taki stan rzeczy miały być m.in. duże, oversize'owe ubrania, które mogły ukryć widoczny brzuch. Fani zauważyli także, że na jednym zdjęciu z rodziną Basia jako jedyna nie trzyma kieliszka z alkoholem.

Gratulujemy!

RadioZET.pl/PCh