Zamknij

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Zdradziła, który to miesiąc

Judyta Wanicka
05.05.2020 13:14
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram:@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Razem z Rafałem Szatanem spodziewają się drugiego dziecka. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży i dlaczego tak długo ukrywała brzuszek. Kiedy urodzi Basia Kurdej-Szatan? 

Basia Kurdej-Szatan jest w zaawansowanej ciąży. Kilka dni temu aktorka znana z roli Joasi Chodakowskiej w serialu "M jak miłość" potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Zaskoczynie było jeszcze większe, gdy wyszło na jaw, że Basia Kurdej-Szatan ma już spory brzuszek. Fani gratulowali, ale równocześnie chcieli wiedzieć, w którym miesiącu ciąży jest Basia Kurdej-Szatan i kiedy dokładnie przyjdzie na świat jej drugie dziecko. Aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy w najnowszym wywiadzie. 

Ciąża Basi Kurdej-Szatan okazała się sporym zaskoczeniem. Wprawdzie aktorka wielokrotnie podkreślała, że zamierza powiększyć rodzinę, ale plany macierzyńskie krzyżowała jej przewlekła choroba. Basia Kurdej-Szatan zmaga się z boreliozą. W 2019 roku wyznała, że mimo wysiłków wyniki nie są zadowalające i musi wrócić do leczenia. Problemy zdrowotne jednak nie zmieniły jej zamiarów. Basia Kurdej-Szatan i jej mąż starali się o dziecko ponad 1,5 roku. Udało się dopiero teraz. Córka Szatanów - 7-letnia Hania wkrótce będzie miała rodzeństwo. 

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. "Czekamy na szkraba" [ZDJĘCIE]

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Kiedy urodzi drugie dziecko? 

Basia Kurdej-Szatan ukrywała ciążę przez kilka miesięcy. Fani na Instagramie wprawdzie już dawno zauważyli, że brzuszek aktorki jest większy niż zwykle, ale gwiazda konsekwentnie zbywała temat. W końcu 3 maja potwierdziła ciążę na Instagramie, publikując zdjęcie sporych krągłości. Basia Kurdej-Szatan jest już 5. miesiącu ciąży. Dlaczego tak długo utrzymywała ten fakt w tajemnicy? Powodem były obawy przed poronieniem. 

Było za wcześnie by to ogłaszać. Byłam wówczas w drugim miesiącu ciąży i w dużym stresie, obawiałam się o to, czy wszystko będzie dobrze. Wiele moich koleżanek poroniło, słyszałam też o wielu takich przypadkach. Uznałam, że jest to jeszcze niepewny czas i nie należy się chwalić, tym bardziej publicznie - wyjaśniła w rozmowie z Plejadą Basia Kurdej-Szatan. Gdyby coś nie wyszło, musiałabym się tłumaczyć całej Polsce, odpowiadać na pytania i przede wszystkim czytać o tym. To by było okropne - dodaje. 

Płeć dziecka Basi Kurdej-Szatan na razie pozostaje tajemnicą. Termin porodu wyznaczony jest na wrzesień 2020 roku. 

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl