Zamknij

Basia Kurdej-Szatan już nie jest blondynką? Pokazała się w nowym kolorze

Patrycja Chudolińska
04.03.2020 11:18
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Znakiem rozpoznawalnym Basi od lat są długie, proste blond włosy. Teraz gwiazda pokazała się fanom w zupełnie innym wydaniu. Internautom nie podoba się "metamorfoza" artystki.

Barbara Kurdej-Szatan przeszła metamorfozę

Barbara Kurdej-Szatan rzadko decyduje się na śmiałe metamorfozy, zwłaszcza te związane z jej charakterystyczną fryzurą. Blond jest jej znakiem rozpoznawalnym od wielu lat. Nic dziwnego, że nowy kolor na włosach aktorki zaskoczył jej obserwatorów.

- Czarnulką być - napisała Basia Kurdej-Szatan pod najnowszym zdjęciem.

Aktorka "M jak miłość" postawiła na czarne, krótkie włosy i ciemny makijaż. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu jej jeszcze nie widzieliśmy.

Basia Kurdej-Szatan w czarnych włosach

Czarne pasma nie przypadły fanom Basi Kurdej-Szatan do gustu. Większości osób zdecydowanie bardziej podoba się naturalny blond.

- Rany, myślałem, że to pani Ewa Drzyzga!

- Wolę w blondzie.

- Blond zdecydowanie.

- Pierwsza myśl: Ewa Drzyzga i "Rozmowy w toku".

- Masakra.

- Moja babcia zawsze mówiła, że ładnemu we wszystkim ładnie.

Pani Basiu, to peruka, czy Pani naprawdę zmieniła kolor włosów? Proszę o wyjaśnienie, dla fanów to bardzo ważna informacja, chcemy naszą Baśkę z powrotem w blondzie - komentują internauci.

Fani nie muszą się jednak martwić. Basia Kurdej-Szatan założyła perukę do roli w teatrze. Po tak jednoznacznej reakcji zapewne nie zdecyduje się na stałe przefarbować na tak ciemny kolor.

RadioZET.pl/PCh