Zamknij

Basia Kurdej-Szatan melanżuje w pociągu. Fani: "Pijesz piwo na korytarzu?"

Judyta Wanicka
02.03.2020 14:51
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram:@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szata wracała z Krakowa do Warszawy w wesołym nastroju. Aktorka i jej koledzy ze spektaklu urządzili sobie w PKP posiadówkę przy napojach bąbelkowych. Fani zdradzają, co działo się w pociągu.

Basia Kurdej-Szatan znana jest z poczucia humoru i dużego dystansu do siebie. Aktorka nie ukrywa, że lubi się dobrze zabawić. Nie krępuje się też wrzucać filmików z melanżowania na swoje Instastory. We wrześniu głośno było o jej nocnej ekspadzie na krakowskim Kazimierzu, gdy po spektaklu razem z kolegami wybrała się na poszukiwanie kebaba. Wideo z rozbawioną Basią w kilka godzin stało się hitem sieci. Teraz Basia Kurdej-Szatan wrzuciła zdjęcie z posiadówki, którą razem z ekipą urządziła w pociągu.

Basia Kurdej-Szatan imprezuje w PKP

Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie rozbawionej Basi Kurdej-Szatan w towarzystwie kolegów ze spektaklu "Chicago". Wesoła kompania wracała pociągiem z Krakowa do Warszawy. Żeby kilkugodzinna podróż na korytarzu mijała znośniej, aktorzy urządzili sobie mały melanż.  

Trzeba sobie jakoś radzić #powrotyzkrakowa #domowkawpkp - napisała Basia.

Zdjęcie roześmianej Basi z butelką w ręce rozbawiło internautów. Z relacji osób jadących tym samym pociągiem dowiadujemy się, że ekipa bawiła się dość głośno i zwracała uwagę podróżnych.

Każdemu, kto chciał przejść, robiliśmy zawody i "tor przeszkód", a potem brawa - potwierdziła Basia.

Pozdrawiam serdecznie, fanka bijąca Wam brawo po "butelkowym" koncercie - czytamy w komentarzach.

Ooooooo ściskamy! Dzięki za wyrozumiałość - odpisała aktorka.

Część internautów zaintrygował fakt, że Basia Kurdej-Szatan piła piwo w pociągu. Nie jest to zabronione, o ile robi się to w WARS-ie. Jednak ze zdjęcia wynika, że aktorka balowała w przejściu między przedziałami.

Pijesz piwo na korytarzu? Niezły przypał...

Piwo można pić, tylko w wagonie gastronomicznym - przypominają fani. 

Ale bardziej wnikliwi dostrzegli, że gwiazda raczy się piwem bezalkoholowym, co oznacza, że nie złamała przepisów.

Zagłosuj

Lubisz podróżować PKP?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw