Zamknij

Basia Kurdej-Szatan pokazała stare zdjęcie z Muchą. Fani pytają: "Czy Muszka ma bieliznę?"

23.07.2020 14:37
Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan
fot. TRICOLORS/East News

Basia Kurdej-Szatan opublikował stare zdjęcie z Anną Muchą. Razem prowadziły wówczas Sabat Czarownic w Kielcach. Fani zwrócili uwagę na odważne stroje aktorek, które ubrały się w prześwitujące koronki. 

Basia Kurdej-Szatan i Anna Mucha są jednymi z największych gwiazd serialu "M jak miłość". Prywatnie lubią się i często spotykają w różnych zawodowych projektach. Ich znajomość zaczęła się kilka lat temu na popularnej imprezie muzycznej. W 2014 roku Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan prowadziły razem Sabat Czarownic w Kielcach. To właśnie zdjęcie z tego wydarzenia przypomniała na Instagramie Basia Kurdej-Szatan. 

Basia Kurdej-Szatan oficjalnie potwierdziła płeć dziecka. "Pozwoliliśmy Hani wybrać imię"

Basia Kurdej-Szatan opublikowała stare zdjęcie z Anną Muchą 

Basia Kurdej-Szatan, która jest w zaawansowanej ciąży, umiejętnie podkręca zainteresowanie w sieci. Niedawno opublikowała sesję ciążową, w której odważnie odsłoniła ciało. Lawinę komentarzy wzbudzały również jej wyborcze posty, za które zbierała brutalny hejt. Niezależnie od sytuacji Basia zawsze może liczyć na życzliwą reakcję Anny Muchy, z którą przyjaźni się od lat. W najnowszym poście Basia Kurdej-Szatan przypomniała, w jakich okolicznościach poznała się z byłą dziewczyną Kuby Wojewódzkiego. Aktorka udostępniła archiwalne zdjęcie z koncertu Sabat Czarownic z 2014 roku. Gwiazdy "M jak miłość" miały okazję wspólnie poprowadzić festiwal. 

Z pozdrowieniami dla Muszki. Ania Zeman to miała fantazję wtedy #laskiwspioszkach - skomentowała koronowe kostiumy Basia. 

Dzień, w którym się poznałyśmy i zmieniłyśmy losy świata - odpisała Mucha. 

Fanów rozbawiło zdjęcie "skontrastowanych" aktorek. Basia Kurdej-Szatan w bieli i rozpuszczonych włosach skojarzyła im się z Britney Spears. Z kolei odziana w czarne koronki Anna Mucha została porównana do Demi Lovato i Evy Longorii. - Gorące i piękne - komentowali fani. 

Uwagę części internautów przykuły prześwitujące miejsca w stroju serialowej Madzi Marszałek. 

Czy Muszka ma bieliznę? - dopytywali.

Aktorka zadbała o stosowne okrycie, ale na kilku ujęciach faktycznie wygląda tak, jakby nie miała niczego pod spodem. Zresztą takie prowokacje są u niej na porządku dziennym. Mucha lubi odsłaniać ciało i chwalić się nim w mediach społecznościowych. Wspomnijmy, chociażby jej wakacyjne sesje topless czy słynne wideo z podwianą sukienką. Doświadczona w nagich prowokacjach Anna Mucha wie jednak, jak nie pokazać za dużo. Na Sabacie Czarownic publiczność mogła co najwyżej podziwiać jej pachwiny. 

Anna Mucha nago na plaży. Fani rozbawieni widokiem jej biustu [FOTO]

Posłuchaj podcastu