Zamknij

Basia Kurdej-Szatan wyszła z domu po trzech dniach izolacji. "Inna rzeczywistość"

Patrycja Chudolińska
17.03.2020 10:32
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan wspiera akcję #zostańwdomu. W związku z epidemią koronawirusa aktorka ogranicza swoje wyjścia na zewnątrz, szczególnie do innych ludzi. Po trzech dniach izolacji zdecydowała się jednak na wiosenny spacer.

Barbara Kurdej-Szatan wspiera akcję #zostańwdomu

Koronawirus od kilku tygodni jest najważniejszym tematem w mediach na całym świecie. W Polsce do tej pory odnotowano blisko 200 przypadków zarażenia wirusem z Wuhan, z czego 5 okazało się śmiertelnych. W związku z epidemią zamknięto szkoły, uczelnie, restauracje, muzea, teatry oraz kina. Zaleca się również, by nie wychodzić z domu nawet, jeśli nie jest się chorym.

Barbara Kurdej-Szatan stosuje się do tego apelu. W poniedziałek zdecydowała się jednak wyjść na wiosenny spacer. Przy okazji przypomniała fanom o kilku ważnych zasadach.

Barbara Kurdej-Szatan wyszła na spacer, podzieliła się przemyśleniami

Basia Kurdej-Szatan spędza "domową kwarantannę" z mężem, Rafałem Szatanem. W poniedziałek wyszli na spacer. Pamiętali jednak o kilku ważnych zaleceniach, aby był on bezpieczny.

- Piękna pogoda, wiosna nadchodzi... Po trzech dniach siedzenia w domu wyszliśmy na spacer... Jak dobrze! Pamiętajcie o zachowywaniu odstępów od innych. Dla zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich. Dziwne czasu nastały. Inna rzeczywistość... Odrabiamy lekcje w domu (wow - dużo tego), ćwiczymy, gotujemy, oglądamy, czytamy i śpiewamy - napisała pod zdjęciem Basia Kurdej-Szatan.

To nie pierwszy raz, gdy aktorka wypowiada się na temat koronawirusa. Epidemia wpłynęła nie tylko na jej życie prywatne, ale przede wszystkim zawodowe. Odwoływanie spektakli sprawiło, że gwiazda straciła część swoich dochodów.

RadioZET.pl/PCh