Zamknij

Basia Kurdej-Szatan na zdjęciu w bikini. Internauci znowu krytykują. "Ta to ma tupet" [FOTO]

11.01.2021 10:01
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan chętnie chwali się zdjęciami z egzotycznych wakacji. Jednak pod jej nowym zdjęciem w bikini znowu pojawiły się głosy krytyki. Co tym razem nie spodobało się w zachowaniu gwiazdy "M jak Miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan to bez żadnych wątpliwości jedna z najpopularniejszych obecnie polskich aktorek, której serialowa i filmowa popularność pozwoliła także dołączyć do grona osobowości telewizyjnych i celebrytek. Rozpoznawalność przyniosła jej współpraca z jedną z sieci telefonii komórkowej, już wcześniej jednak mogliśmy oglądać ją na ekranach. Od 2014 jest jedną z największych gwiazd "M jak Miłość", ściśle współpracowała z Telewizją Polską, obecnie kojarzona jest z Polsatem. Swój wizerunek i bazę fanów buduje także za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Baśka" może pochwalić się ponad 1,3 miliona użytkowników obserwujących jej profil na Instagramie. Fani zachwycają się zdjęciami i nagraniami, które regularnie publikuje, relacjonując zarówno życie prywatne, jak i zawodowe. Aktorka obecnie dzieli się z fanami zdjęciami z bajecznych wakacji na Zanzibarze. Niestety, ostatnie materiały publikowane na jej profilu spotkały się także z głosami krytyki. Gwieździe "M jak Miłość" zarzucono nieodpowiedzialność, nie wszystkim spodobały się także jej nowe tatuaże. Sama Kurdej-Szatan ostro odpowiedziała na krytykę, być może zrobi to ponownie. Jej najnowsze zdjęcie w bikini także zirytowało niektórych internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za zdjęcie w bikini? Fani komentują

Na profilu Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie z malowniczej plaży, na którym możemy podziwiać aktorkę pozującą w kostiumie kąpielowym. Po raz kolejny pokazała także wykonane henną. Ponownie wśród postów zachwalających urodę "Baśki" znalazły się nieco ostrzejsze komentarze.

- Tatuaże piękne, ale powinna Pani wiedzieć, że tzw. "czarna henna" może bardzo poważnie uczulić i pozostawić blizny na całe życie. W jej skład wchodzi PPD, które jest bardzo silnym alergenem, w UE jest zakazane do stosowanie na skórze. Prawdziwa henna nigdy nie jest czarna - jest brązowa po wybarwieniu się - ostrzegła jedna z internautek.

- A swoją drogą jak cię Baska lubiłam,tak chyba przestanę, bo to się już nudne robi. Non stop te same foty i durne reklamy.

- Ta to ma tupet.

- Co powiem, nudy już trochę - narzekali inni użytkownicy Instagrama.

Być może Basia po raz kolejny odpowie na internetowe zaczepki.