Zamknij

Basia Kurdej-Szatan odpowiedziała na krytykę i pokazała wózek. "Jest gondola" [FOTO]

30.09.2020 11:09
Basia Kurdej-Szatan
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Basia Kurdej-Szatan pokazała wózek Henryka. Tym razem zastosowała się do rad internautek, które zarzuciły jej wożenie dziecka w foteliku i założyła wygodną gondolę. 

Basia Kurdej-Szatan niedawno urodziła syna. Chłopczyk otrzymał imię Henryk. Aktorka i jej mąż, Rafał Szatan, chętnie dzielą się zdjęciami syna w mediach społecznościowych. Niedawno fani gwiazdy "M jak miłość" mogli zobaczyć sesję ciążową Szatanów oraz zdjęcia małego Henryka, a także obejrzeć relację z pierwszego spaceru. Basia Kurdej-Szatan została zaatakowana za wożenie noworodka w foteliku, co zdaniem ekspertek od macierzyństwa miało narazić na szwank kręgosłup malca. Na kolejnym spacerze aktorka zadbała już o pełne wyposażenie wózka i pochwaliła się nim na Instagramie. 

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zostali rodzicami po raz drugi. Para ponad półtora roku starała się o rodzeństwo dla swojej 8-letniej córki Hani. Zajście w ciążę utrudniała przewlekła choroba Basi Kurdej-Szatan, która zmaga się z boreliozą. W 2019 roku aktorka wyznała, że mimo starań wyniki nie są zadowalające i musi wrócić do leczenia. Problemy zdrowotne jednak nie zmieniły jej planów macierzyńskich. W końcu 3 maja potwierdziła ciążę, publikując zdjęcie zaokrąglonego brzuszka. Była wówczas w piątym miesiącu. 

Barbara Kurdej-Szatan o formie po ciąży: "Przestaję być spuchniętą Fioną"

Basia Kurdej-Szatan pokazała wózek Henryka 

Gwiazda "M jak miłość" postanowiła uspokoić burzliwe nastroje po ostatnim Instastory ze spaceru i pokazała wózek syna w pełnej krasie. Tym razem umieściła Henryka w wygodnej gondoli, zamykając tym samym usta wszystkim krytykującym ją matkom. 

Jest gondola, jest rureczka, jest bosssko - napisała.

Przy okazji Basia Kurdej-Szatan zdradziła markę wózka. Okazuje się, że aktorka nie uległa celebryckiej modzie na luksusowy wózek ze złotymi skrzydełkami i wybrała coś znacznie tańszego. 

Dla ciekawskich (bo pytaliście, zatem uprzedzam kolejne pytania) - wózek jest marki @anex_baby, jest super! Wygodny, solidny, łatwo się składa, dobrze amortyzuje. My zadowoleni - wyznała aktorka. 

Instagramowe ekspertki najwyraźniej zaaprobowały wybór Basi, bo tym razem nie pojawiły się żadne krytyczne wpisy. 

O, jest gondola. Wszyscy krytycy będą zadowoleni - posumował celnie jeden z fanów. 

Posłuchaj podcastu