Zamknij

Basia Kurdej-Szatan oficjalnie potwierdziła imię syna. "Będzie Hania i..."

05.08.2020 15:32
Basia Kurdej-Szatan
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Basia Kurdej-Szatan już za miesiąc zostanie mamą po raz drugi. Aktorka oficjalnie zdradziła, jakie imię będzie nosiło jej dziecko. Okazuje się, że domysły jej fanów się sprawdziły.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan znów zostaną rodzicami. Para bardzo długo starała się o kolejne dziecko, a gdy w końcu udało im się zajść w ciążę - przez kilka miesięcy ukrywali wyjątkowy stan aktorki. Nie chcieli opowiadać w mediach o szczęśliwej nowinie do momentu, gdy będą wiedzieli, że ich maleństwo jest zdrowe i nie ma żadnych groźnych komplikacji. Gdy w końcu zdradzili, że spodziewają się kolejnej pociechy, w internecie zawrzało od plotek.

Fani chcieli dowiedzieć się, jakiej płci będzie kolejne dziecko Barbary i Rafała. Jakiś czas temu aktorka potwierdziła, że spodziewa się chłopca. Przy okazji dodała, że imię zostało już wybrane, jednak nie zdecydowała się go ujawniać. W ostatniej rozmowie z "Plotkiem" Basia Kurdej-Szatan postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy. Okazuje się, że imię dla brata wybrała ich starsza córka, Hania.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan w nowej ciążowej sesji. Pokazała duży brzuch: "Został miesiąc"

Basia Kurdej-Szatan zdradziła imię syna

Basia Kurdej-Szatan przyznała, że imię zostało wybrane już w marcu. Syn aktorki będzie nazywał się Henryk. Co ciekawe, to samo imię nosi najmłodszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan, który również przyszedł na świat w 2020 roku.

- Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio - powiedziała Kurdej-Szatan w rozmowie z "Plotkiem".

Podoba wam się imię Henryk?