Zamknij

Basia Kurdej-Szatan oficjalnie potwierdziła płeć dziecka. "Pozwoliliśmy Hani wybrać imię"

06.07.2020 11:48
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Choć aktorka długo zwlekała z potwierdzeniem płci dziecka, w końcu postanowiła rozwiać wątpliwości fanów. Zdradziła również, że to jej córka Hania wybrała imię dla kolejnej pociechy.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan już we wrześniu zostaną rodzicami. Para ma już starszą córkę - Hanię. Do tej pory nie zdradzali oficjalnie, czy spodziewają się kolejnej dziewczynki, czy pierwszego chłopca. W sieci pojawiało się mnóstwo przypuszczeń i plotek, jednak aktorka i jej mąż nie komentowali, jak jest naprawdę. Ciąża Barbary była długo wyczekiwana i wymarzona, więc nic dziwnego, że małżonkowie starali się zachować pierwsze tak wyjątkowe chwile tylko dla siebie.

- Za każdym razem, kiedy już mi się wydawało, że jestem w ciąży, nic z tego nie wychodziło. Aż w końcu postanowiłam kompletnie się wyluzować. Pojechaliśmy całą rodziną na wspaniałe wakacje na narty, wypoczywaliśmy, byliśmy zrelaksowani. Na nic się nie nastawiałam i w końcu… udało się! - zdradziła Basia Kurdej-Szatan w wywiadzie dla "Party".

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan zdradziła, kogo poprze w II turze. Zawrzało! "Współczujemy intelektu"

Basia Kurdej-Szatan oficjalnie zdradziła płeć dziecka

W najnowszej rozmowie z "Party" Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan oficjalnie potwierdzili płeć dziecka. Okazuje się, że wbrew domysłom niektórych fanów - będzie to chłopiec. Imię dla braciszka wybrała 8-letnia Hania.

- To prawda. Będziemy mieli syna. Na początku marca zrobiłam badania wykluczające choroby genetyczne i wtedy poznałam płeć dziecka. Wtedy też pozwoliliśmy Hani wybrać imię dla braciszka - potwierdziła aktorka w rozmowie z dziennikarzami.

Imię synka Kurdej-Szatan ma być tradycyjne. Gwiazda zdradziła, że jest w ostatnim czasie dosyć modne - wiele osób podejrzewa, że chłopiec będzie nazywał się Henryk. Na potwierdzenie tej informacji pozostaje nam jednak jeszcze poczekać. Basia zdradziła, że ujawni imię chłopca dopiero po narodzinach, gdy "spojrzą w oczy brzdącowi" i sprawdzą, czy do niego pasuje.