Zamknij

Basia Kurdej-Szatan oficjalnie w "Twoja twarz brzmi znajomo". Fani zachwyceni: "Będzie ogień" [FOTO]

06.07.2021 10:58
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan została oficjalnie ogłoszona jako uczestniczka nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Producenci podkreślili wszystkie talenty aktorki, a fani nie kryli zachwytu nad informacją o jej pojawieniu się w obsadzie show.

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu, która świetnie radzi sobie w różnorodnych projektach. Karierę rozpoczynała jako wokalistka, którą mogliśmy zobaczyć między innymi w 2. edycji "X Factor". Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola sympatycznej blondynki w reklamach jednej z sieci komórkowych. Jako aktorkę możemy oglądać ją od 2006 roku, pojawiała się między innymi w "Plebanii" i "Klanie". Dużym sukcesem okazała się komedia "Dzień dobry, kocham cię!" oraz kreacja Joanny w serialu "M jak Miłość". W 2020 roku mogliśmy oglądać ją w "Swingersach".

Popularna "Baśka" doskonale sprawdziła się jako prezenterka i przez lata była jedną z twarzy Telewizji Polskiej. Prowadziła między innymi "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "Dance dance dance". Niestety, TVP zrezygnowała z usług Kurdej-Szatan, a sama gwiazda złośliwie żartowała z telewizji publicznej. Fanów aktorki z pewnością ucieszy fakt, że niebawem zobaczymy ją w nowym show. Zgodnie z medialnymi przewidywaniami Barbara została uczestniczką najnowszej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", co wywołało entuzjastyczną reakcję fanów.

ZOBACZ TAKŻE:  Mam talent: Kurdej-Szatan nie poprowadzi show. Wiemy, kto ją zastąpi. "Trudno przetrwać jej występ"

Twoja twarz brzmi znajomo: Barbara Kurdej-Sztatan uczestniczką nowej edycji

Na oficjalnym profilu "Twoja twarz brzmi znajomo" na Instagramie pojawiła się prezentacja Barbary Kurdej-Szatan jako pierwszej uczestniczki nowej odsłony show.

- Kocha śpiewać, kocha tańczyć i kocha grać. A co najważniejsze, w każdej z tych dziedzin jest znakomita. Musicale to jej żywioł, bo ona się po prostu urodziła na scenie. Przed wami, pierwsza uczestniczka 15. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo - Basia Kurdej-Szatan. My nie możemy się już doczekać jej wszystkich wcieleń w programie! - chwalono aktorkę.

Internauci nie kryli swojego zadowolenia, w komentarzach pod wpisem zgodnie twierdzili, że występ "Baśki" wniesie do programu dużo pozytywnej energii.

- Fantastyczna! Wspaniałe wieści!

- Świetna wiadomość! Piątkowe, jesienne wieczory zarezerwowane dla "Twoja twarz brzmi znajomo".

- Łał, będę oglądać, będzie ogień - czytamy.

Barbara Kurdej-Szatan z pewnością będzie ozdobą nowej edycji i zrobi wszystko, by sprostać oczekiwaniom fanów i zapewnić im rozrywkę oraz niezapomniane emocje.