Zamknij

Basia Kurdej-Szatan pisze książkę o sobie. "Będzie trochę prywatnych sekretów"

29.06.2020 14:33
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Choć aktorka długo ukrywała wiadomość o błogosławionym stanie, teraz wiadomo, że spodziewa się drugiej pociechy. Życie prywatne gwiazdy bardzo interesuje jej obserwatorów. Okazuje się, że już niebawem będą mogli poznać kolejne sekrety serialowej Joasi z "M jak miłość".

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z tych gwiazd, które w szczególności dbają o swoją prywatność. Udowodniła to wiele razy, między innymi późno informując o swojej ciąży. Choć internauci od dawna doszukiwali się okrągłego brzuszka na zdjęciach aktorki, ona sama potwierdziła plotki dopiero wtedy, gdy uznała to za stosowne. Kurdej-Szatan nie zdradza również imienia dziecka, choć potwierdziła w rozmowie z mediami, że już je wybrała.

Wygląda na to, że niebawem Basia będzie chciała podzielić się z fanami niektórymi tajemnicami. Aktorka w rozmowie z "Jastrząb Post" przyznała, że rozpoczyna pracę nad książką o sobie. Współautorką projektu będzie jej najlepsza przyjaciółka, Magda.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji. Gwiazda pokazała brzuch [ZDJĘCIE]

Basia Kurdej-Szatan zapowiedziała książkę

Książka będzie prawdziwą gratką dla fanów Basi Kurdej-Szatan. Aktorka zdradzi w niej kilka sekretów na temat własnego życia.

- Robimy taki secret project. Książka. To wszystko tworzy się pomału, jesteśmy w trakcie pracy. Magda o mnie dużo wie, ja się boję tej książki. Będzie trochę prywatnych sekretów. Nie znacie mnie od dziecka - zapowiedziała w rozmowie z reporterką "Jastrząb Post".

Myślicie, że książka okaże się bestsellerem?

xx