Zamknij

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się dziećmi. Fani zdumieni 9-letnią Hanią. Podobna do mamy? [FOTO]

28.05.2021 16:11
Basia Kurdej-Szatan
fot. TRICOLORS/East News

Basia Kurdej-Szatan pokazała dzieci. Henryk niedługo skończy rok, a Hania to już poważna 9-latka. Jak dzisiaj wyglądają dzieci Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana? Na Instagramie pojawiły się urocze zdjęcia. 

Basia Kurdej-Szatan od lat należy do czołówki najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Odkąd wzięła udział w "X Faktorze" i zasłynęła jako blondynka z reklam Playa jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Aktorka gra w teatrze, filmach i serialach, pojawia się także na okładkach poczytnych magazynów oraz występuje w programach rozrywkowych. Telewidzowie świetnie kojarzą ją jako Joasię Chodakowską z serialu "M jak miłość" oraz prowadzącą takich hitów jak: "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "Dance Dance Dance". Po rozwodzie z TVP Kurdej-Szatan przeszła do Polsatu, gdzie jesienią 2019 roku została finalistką dziesiątej edycji "Tańca z gwiazdami". 

Basia Kurdej-Szatan spełnia się także na gruncie prywatnym. Od dziesięciu lat jest szczęśliwą żoną aktora i piosenkarza Rafała Szatana, z którym ma dwoje dzieci: urodzoną w 2012 roku córkę Hanię i synka Henryka, który przyszedł na świat w ubiegłym roku. Gwiazda do piątego miesiąca trzymała swój stan w tajemnicy. W wywiadach Szatanowie mówili, że długo starali się o drugą pociechę. Przeszkodą miała być m.in. borelioza aktorki, która co jakiś czas zaostrza przebieg. W końcu we wrześniu 2020 roku Basia Kurdej-Szatan urodziła zdrowego chłopca. 

Basia Kurdej-Szatan pokazała dzieci. Jak wyglądają Hania i Henryk? 

Gwiazda "M jak miłość" częściej zamieszcza zdjęcia z kilkumiesięcznym Heniem. Malec rośnie jak na drożdżach i, jak twierdzą fani, coraz bardziej upodabnia się do mamy. Córka Hania Szatan pojawia się na profilu aktorki znacznie rzadziej. 9-latka na co dzień skupiona jest na szkole, lecz od czasu wprowadzenia domowego nauczania Basia ma więcej okazji do zrobienia sobie selfie z najstarszą latoroślą.

Od pewnego czasu wizerunek Hani przestał być tajemnicą. Dziewczynka coraz częściej pojawia się na zdjęciach z mamą z odsłonięta twarzą. W ten sposób fani dowiedzieli się, jak że 9-latka jest niemal kopią Basi. 

Wypisz wymaluj mała Basia - oceniają internauci pod dokową sesją gwiazdy "M jak miłość" z dziećmi.

O rajuśku, jakie wykalkowane dzieciaczki. 

Cudne fotki. Ale oczka to zarówno córcia jak i synek mają po Pani i uśmiech. 

Zgadzacie się Hania to cała mama?