Zamknij

Basia Kurdej-Szatan pod ostrzałem internautów. Poszło o zdjęcie z Henrykiem [FOTO]

26.07.2021 13:26
Basia Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Basia Kurdej-Szatan została skrytykowana za reklamowanie produktu dla mam z małymi dziećmi. Aktorka chętnie wykorzystuje swoje media społecznościowe do publikowania wpisów sponsorowanych. Tym razem jednak internauci zarzucają jej brak rozsądku i małą wiarygodność.

Basia Kurdej-Szatan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w szczególności na Instagramie. Aktorka chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami, opowiada o kulisach zawodu oraz wychowywaniu dzieci. Swoją popularność wykorzystuje także w celach zarobkowych. Gwiazda często reklamuje produkty różnych marek na swoim profilu. Tym razem Kurdej-Szatan zdecydowała się zareklamować nosidełko dla dzieci.

- Babeczki, też nosicie swoje maluchy na biodrze? Tak najwygodniej i najszybciej. Tylko dla naszych bioder gorzej. A to nosidełko HipSeat to serio - dla mnie - totalny hit! Może być z szelkami, ale też jako siedzonko dla dziecka, odciążając nasze umęczone kości... Polecam Wam z całego serducha. I pięknego dnia dla Was - dodała Kurdej-Szatan w opisie fotografii.

Basia Kurdej-Szatan w ogniu krytyki po reklamie produktu

Niestety, wpis aktorki nie spotkał się z pozytywnymi reakcjami. Fani zarzucają Basi Kurdej-Szatan małą wiarygodność, ponieważ ich zdaniem reklamowany produkt jest szkodliwy dla postawy zarówno dziecka, jak i mamy. Internauci krytykują gwiazdę i dodają, że następnym razem powinna lepiej przemyśleć swoje współprace reklamowe.

- Niestety, ale to nie jest nosidło ergonomiczne. To bardziej wisiadło. Miednicy i biodrom daleko do pozycji żabki.

- Zanim coś zareklamujesz, może warto sprawdzić, czy to dobry produkt, który jest warty reklamowania. Niestety nie jest [...] Trochę przykro patrzeć, bo pewnie dużo mam z twojego polecenia to kupi.

- Te nosidła to nic dobrego dla kręgosłupa i prawidłowej postawy dziecka.

- Tylko szkoda, że jest na bazie wisiadła, koło nosidła nie leżało

- Pani Basiu, ale czy to jest prawidłowa pozycja dziecka w nosidle? Wydaje mi się, że chyba nie, ale żadna ze mnie znawczyni. Nosidło wygląda ładnie, ale pozycja dziecka jest najważniejsza, obawiam się trochę to kupić - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że Basia Kurdej-Szatan odniesie się do krytyki internautów?