Zamknij

Basia Kurdej-Szatan pokazała urocze zdjęcie z nowym członkiem rodziny. "Dwa bobasy"

30.06.2020 16:45
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan spodziewa się kolejnego dziecka. Ciężarna aktorka niedawno powitała także innego członka rodziny. Teraz pokazała urocze zdjęcie ze swoim nowym "bobasem".

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka jest już mamą 8-letniej Hani. Nie zdradziła, czy tym razem oczekuje chłopca, czy kolejnej dziewczynki. Do rodziny gwiazdy niedawno dołączył także ktoś inny. Kurdej-Szatan została właścicielką małego szczeniaka rasy buldog francuski. Suczka otrzymała imię Betty i od tygodnia jest częstym gościem na Instagramie gwiazdy.

Ostatnio Basia Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcie z "dwoma bobasami". Okazuje się, że mały szczeniak chętnie odpoczywa na brzuchu ciężarnej aktorki. Fani są zachwyceni uroczą fotografią.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan pisze książkę o sobie. "Będzie trochę prywatnych sekretów"

Basia Kurdej-Szatan chwali się nowym członkiem rodziny

Basia Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z Betty. Szczeniak uroczo przytula się do swojej pani.

- Sama miłość. Dwa bobasy. Jeden jeszcze nie ujrzał świata, a drugi na nim śpi... taki u mnie relaksik i błogość, przesyłam Wam saaaamą dobrą energię Kochani - dodała w opisie aktorka.

Internautom bardzo spodobało się zdjęcie gwiazdy i jej psa. Dodają, że Basia wprost promienieje w ciąży. Jedna z fanek zwróciła uwagę na szczegół za uchem małego buldoga francuskiego.

- A ja się zastanawiam, czy piesek za uchem ma kleszcza? - zapytała w komentarzu.

- Nie, to takie „pieprzyki”, takie znamię. Po tatusiu podobno - rozwiała wątpliwości Kurdej-Szatan.