Zamknij

Basia Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie ze szpitala: "Odpoczywam cudownie". Już urodziła? [FOTO]

16.09.2020 12:32
Basia Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Basia Kurdej-Szatan nie przestaje zaskakiwać fanów. Aktorka pokazała właśnie zdjęcie ze szpitala, a jej obserwatorzy zaczęli podejrzewać, że już urodziła. "Odpoczywam cudownie" - dodała w opisie.

Basia Kurdej-Szatan już wkrótce powita na świecie swoje drugie dziecko. Choć aktorka jest już "po terminie", jej synkowi wcale się nie spieszy. Ani gwiazda, ani jej mąż Rafał Szatan nie przekazali oficjalnej informacji o narodzinach najmłodszego potomka. Czyżby jednak Henio był już na świecie? Ostatnie zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan ze szpitala zdziwiło jej obserwatorów na Instagramie.

Aktorka opublikowała fotografię ze szpitalnej sali. Choć w pierwszej chwili internauci podejrzewali, że jest to związane z porodem, prawda okazała się całkowicie inna. Zdjęcie pochodzi z planu serialu "M jak miłość", w którym gra Barbara Kurdej-Szatan.

- I jak wrażenia po ostatnim odcinku "M jak miłość"? Moim ostatnim przed przerwą, a przerwa już taaaak długo trwa. Ale odpoczywam cudownie. Co byście wymyślili Asi dalej? Całuję - opisała fotografię Barbara Kurdej-Szatan.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan chce przyspieszyć poród. Fani radzą: "Dużo seksu"

Basia Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z serialowego szpitala

Wygląda więc na to, że na informację o porodzie aktorki przyjdzie nam jeszcze poczekać. Fani w komentarzach przyznają, że się niecierpliwią, a zdjęcie w szpitalnej sali było dla nich w pierwszej chwili mocną "zmyłką".

- Boże, już myślałem, że wrzuciłaś swoją fotę ze szpitala... ZAWAŁ. Oczywiście oglądałem i wracaj do Leszka.

- Basiu, a urodziłaś już?

- Jak dzidziuś? - dopytują internauci w komentarzach.

Niektórzy fani podejrzewają, że aktorka i jej mąż celowo ukrywają narodziny Henryka, by w spokoju przeżyć pierwsze dni z maluszkiem. Myślicie, że dziecko Basi Kurdej-Szatan jest już na świecie?