Zamknij

Basia Kurdej-Szatan popłakała się w „Tańcu z gwiazdami”. Wszystko przez byłego chłopaka

Judyta Wanicka
30.09.2019 10:38
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram:@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan w „Tańcu z gwiazdami” popłakała się na widok chłopaka, z którym była kiedyś 7 lat. Aktorka pokazała w programie swoje rodzinne strony. Gdy spotkała swoją sympatię sprzed lat, nie mogła powstrzymać łez wzruszenia.

Basia Kurdej-Szatan jest faworytką. 10. edycji „Tańca z gwiazdami”. W ostatnim odcinku show ponownie zachwyciła jury, brawurowo tańcząc fokstrota. Aktorka zdobyła 27 punktów – najwięcej ze wszystkich uczestników. W show Polsatu występował również jej mąż, Rafał Szatan, ale decyzją widzów odpadł w drugim odcinku. Jak się okazuje, Basia Kurdej-Szatan potrafi wywołać emocje nie tylko popisami na parkiecie. W piątkowym „Tańcu z gwiazdami” widzowie byli świadkiem wielkiego wzruszenia gwiazdy „M jak miłość”. Basia Kurdej-Szatan popłakała się na widok swojej dawnej sympatii.

Basia Kurdej-Szatan uroniła łzy w „Tańcu z gwiazdami”

W piątkowym odcinku „Tańca z gwiazdami” wyemitowano materiał, w którym uczestnicy pokazywali swoim tanecznym partnerom swoje rodzinne strony. Basia Kurdej-Szatan zabrała Jacka Jeschke do Opola. Zaprosiła go m.in. do amfiteatru, gdzie razem z koleżankami z chóru gospel zaśpiewała piosenkę. Najciekawiej jednak zrobiło się, gdy Basia Kurdej-Szatan spotkała swojego byłego chłopaka, Łukasza. Gwiazda zaczęła się z nim spotykać, gdy miała 13 lat.

Basia i Łukasz rzucili się sobie w ramiona. Choć dzisiaj oboje są w szczęśliwych związkach i mają dzieci, nie zapomnieli o tym, co łączyło ich wiele lat temu. Basia wyznała, że Łukasz był jej pierwszą miłością.

Łukasz był w ogóle moją pierwszą miłością. Zaczęliśmy chodzić ze sobą, jak miałam 13 lat – powiedziała.

Łukasz wyglądał na speszonego obecnością kamer, ale widać było, że związek z Basią wciąż budzi w nim wiele miłych wspomnień.

Byliśmy ze sobą siedem lat. Siedem pięknych lat. Całą młodość przeżyliśmy razem – powiedział były ukochany Basi Kurdej-Szatan.

Spotkanie z dawną miłością wywołało łzy wzruszenia u Basi Kurdej-Szatan. Widzowie zaczęli zastanawiać się, czy Rafał Szatan nie poczuje się zazdrosny. Aktorka zapewniła jednak, że wzruszyła się tylko dlatego, że przypomniała sobie piękne, stare czasy. 

Były chłopak ma żonę i dwójkę dzieci, a kontakt mamy dobry. Wzruszałam się na widok moich przyjaciół i tego, że wciąż mamy kontakt i tak się dobrze trzymamy razem, a nie dlatego, że tęsknie za miłością i czegoś żałuję. Filmik miał dotyczyć dzieciństwa i tego dotyczył. Czas pędzi i zawsze, jak wspomnę stare lata, to łezka się w oku kręci – wyjaśniła na Instagramie Basia Kurdej-Szatan. 

Zagłosuj

Pamiętasz swoją pierwszą miłość?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw