Zamknij

Basia Kurdej-Szatan powitała nowego członka rodziny. Urocze zdjęcie małej "księżniczki"

23.06.2020 10:22
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się na Instagramie zdjęciem nowego członka rodziny. "Zwariowaliśmy ze szczęścia" - przyznaje aktorka w opisie pod zamieszczoną fotką.

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. Aktorka dba o regularny kontakt z fanami, pokazuje im kulisy swojej pracy i zdradza pewne szczegóły z życia prywatnego. Niedawno gwiazda "M jak miłość" potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Choć pociecha Szatanów jeszcze nie przyszła na świat, do rodziny dołączył kolejny domownik.

- Nasza nowa domowniczka. Oto księżniczka Betty. Zwariowaliśmy ze szczęścia - napisała radośnie aktorka, publikując zdjęcie z nowym - tym razem czworonożnym - członkiem rodziny.

Rodzina Basi Kurdej-Szatan się powiększyła. Aktorka pokazała zdjęcie "księżniczki"

Okazuje się, że nowym członkiem rodziny Basi Kurdej-Szatan jest pies - mały buldog francuski o imieniu Betty. Suczka ma niecałe dwa miesiące i najwyraźniej jest spełnieniem marzeń Basi, Rafała Szatana oraz ich córki. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. Fani ucieszyli się, że w domu ich ulubionej aktorki zamieszka czworonożny przyjaciel.

- Ale cudo!

- Najlepsze pieski na świecie.

- Śliczna mordeczka - komentują internauci.