Zamknij

Kurdej-Szatan przytłoczona macierzyństwem? "Mężowie Was kochają 5 miesięcy po porodzie?" [FOTO]

05.03.2021 08:13
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan w 2020 roku po raz drugi została mamą. Aktorka często chwali się zdjęciami z dziećmi, jednak najnowsza fotografia, która pojawiła się na jej profilu na Instagramie, jest niecodzienna. Basia pozuje na nim w niezwykle naturalnej odsłonie. Czyżby opieka nad dziećmi nieco ją przytłoczyła?

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i osobowości telewizyjnych, która zyskała rozpoznawalność, występując w reklamie jednej z sieci komórkowych. Chyba nikt nie spodziewał się, że tak szybko znajdzie się w czołówce krajowych celebrytek. Na swoim koncie ma role filmowe, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Dzień dobry, kocham cię!" i "Pech to nie grzech", w 2020 roku zagrała w "Swingersach". Z kolei wielbiciele seriali od 2014 mogą oglądać "Baśkę" jako Joannę Tarnowską, jedną z ulubionych bohaterek produkcji TVP - "M jak miłość". Kurdej-Szatan prowadziła między innymi "The Voice of Poland" i "The Voice Kids", jednak w 2019 roku Telewizja Polska zakończyła z nią współpracę, od tego czasu aktorka niezbyt pochlebnie wypowiada się na temat stacji. Bliżej jej do Polsatu, jesienią 2019 roku została finalistką 10. edycji "Tańca z gwiazdami", poprowadziła także koncert "Przebojowe Opole".

Basia nie może narzekać na brak sukcesów zawodowych, doskonale układa się jej także w życiu prywatnym. W 2011 roku wyszła za mąż za Rafała Szatana, rok później na świat przyszła ich córeczka Hania. W 2020 roku Kurdej-Szatan po raz drugi została mamą, do rodziny dołączył synek Henio. Szczęśliwa mama dzieli się radością z fanami, regularnie publikując w mediach społecznościowych zdjęcia z pociechami. Jednak najnowsza fotografia zdaje się pokazywać inne, mniej bajkowe oblicze opieki nad dwójką maluchów.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan odważnie wsparła Strajk Kobiet. Przez to zdjęcie straci pracę? [FOTO]

Barbara Kurdej-Szatan na naturalnym zdjęciu z dzieckiem. Pokazała zmęczenie?

Macierzyństwo to bez wątpienia piękny etap w życiu, ale nie ulega wątpliwości, że opieka nad dziećmi to zadanie nie tylko odpowiedzialne, ale i wymagające. Na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie Basia Kurdej-Szatan zdaje się być tego przykładem. Aktorka postanowiła pokazać się wielbicielom w naturalnym, domowym wydaniu - pozuje przed lustrem z małym Heniem na rękach w długiej koszulce.

- A czy Wasi mężowie Was kochają 5 miesięcy po porodzie? #copocząć - czytamy w opisie fotografii.

Zdjęcie może sugerować, że Basia miała gorszy dzień, do którego każdy ma prawo. Jednak komentarze internautów dalekie były od oceniania wpisu aktorki jako narzekania. Padły w nich słowa otuchy i komplementy.

- Tutaj mąż, a zarazem tatuś teraz już dwójki dzieciaczków (2,5-letniego dżentelmena i 6 tygodniowej damy) mówię stanowczo: Jeszcze bardziej!

- Taka jesteś normalna, taka matkowa, a w tym taka piękna.

- Jak to dobrze widzieć taką "normalną" twarz matki, bo te wszystkie instagramowe piękności wprawiają w kompleksy - czytamy.

Jak widać "Baśka" zawsze może liczyć na swoich fanów.