Zamknij

Basia Kurdej-Szatan skrytykowana za wideo o przemocy. "Niesmaczne, płytkie i żenujące"

Judyta Wanicka
12.05.2020 09:47
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram:@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan została skrytykowana za wideo Cuc Challenge o przemocy, które nagrała m.in. z Julią Wieniawą. Fanom nie spodobała się zabawna konwencja filmu. Basia Kurdej-Szatan odpiera ataki na Instagramie. 

Basia Kurdej-Szatan skrytykowana za wideo o przemocy. Aktorka, która jest w 5. miesiącu ciąży, razem z innymi gwiazdami wzięła udział w popularnej zabawie internetowej Cuc Challenge. Polscy celebryci chcieli w ten sposób nagłośnić poważny problem przemocy w sposób przystępny dla internetowego widza. 

W projekcie oprócz Basi Kurdej-Szatan pojawili się m.in. Julia Wieniawa, Rafał Maślak, Adam Zdrójkowski, Marcelina Zawadzka i Patricia Kazadi. Filmik w ciągu doby zyskał miliony wyświetleń. Niestety zabawna konwencja nagrania, w którym kolejni celebryci zadają sobie ciosy różnymi przedmiotami, wzbudziła wśród internautów mieszane uczucia. Głównym zarzutem wobec Cuc Challenge polskich celebrytów jest infantylne podejście do tematu i brak realnej pomocy dla ofiar. 

Basia Kurdej-Szatan w odważnej ciążowej sesji. Aktorka odsłoniła brzuch [FOTO]

Basia Kurdej-Szatan skrytykowana za wideo o przemocy domowej

Na profilu Basi-Kurdej-Szatan, na którym można oglądać wideo z Cuc Challenge, pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. 

Nie, to nie jest świetna robota. Temat jest poważny, a na tym filmie widać wyraźnie, że osoby, które w nim wystąpiły, robią sobie jaja.

A teraz pomyślcie jak na wasze wypociny reagują ofiary przemocy domowej. Niesmaczne, płytkie i żenujące. Robienie sobie żartów z takiego tematu jest naprawdę przykre - czytamy na Instgramie aktorki.

Wywołana do tablicy Basia Kurdej-Szatan postanowiła odpowiedzieć na zarzuty fanów. Gwiazda "M jak miłość" tłumaczy, że pomysł przyszedł ze Stanów, gdzie cieszy się wielką popularnością, a clue zabawy stanowi w tym przypadku montaż. 

Tylko właśnie. To jest pomysł wzięty ze Stanów, zabawa tiktokowa, zabawa montażem niczym filmy akcji. I tyle. Natomiast niektóre osoby biorące udział bały się, że jednak jest to dość hardcorowe i zasugerowały, aby jednak dodać info a propos walki z przemocą, więc dodaliśmy. Ale sam filmik był jedynie zabawą filmową i zabawą montażem. Jak wszystko, co również zawierają filmy czy inne produkcje - wyjaśnia Kurdej-Szatan. 

Najpierw był pomysł na nakręcenie filmu jako zabawy montażem, niczym film akcji, zabawy filmowej. Pomysł wzięty ze Stanów, tiktokowy. Potem, aby jednak dodać info a propos przemocy. Niektórzy się bali, że zabawa za "gruba", więc dodaliśmy. Nikt nie robił sobie jaj z przemocy. Filmik zawiera to, co inne produkcje filmowe, filmy akcji czy komedie itp. Info a propos walki z przemocą jest dodane dla tych, którzy mogą być świadkami i nie reagują - odpiera ataki Basia. 

Faktycznie wyszło niesmacznie? 

Zagłosuj

Podoba ci się Cuc Challenge w wykonaniu polskich celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw