Zamknij

Basia Kurdej-Szatan w nieudanej stylizacji na Telekamerach 2020. Dół kreacji rozczarowuje [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
04.02.2020 10:38
Barbara Kurdej-Szatan
fot. VIPHOTO/East News

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na rozdaniu nagród Telekamer 2020. Gwiazda została wyznaczona do wręczenia jednej ze statuetek. Jak się prezentowała? Stylizacja aktorki nie była zbyt udana.

Barbara Kurdej-Szatan na Telekamerach 2020

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się 3 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie na rozdaniu nagród "Tele Tygodnia". Aktorka wręczyła Złotą Telekamerę, która w tym roku została przyznana ekipie serialu "Ojciec Mateusz".

Basia Kurdej-Szatan zapozowała na ściance razem z mężem. Choć stylizacja aktorki z pewnością zwracała uwagę, nie była zbyt udana.

Barbara Kurdej-Szatan nie zachwyciła stylizacją

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na odważną sukienkę ze sporym dekoltem i gołymi ramionami. Czarna, aksamitna góra prezentowała się bardzo dobrze i elegancko. Całość zepsuł jednak bardzo jasny, wyróżniający się, żółty dół. Rozkloszowany materiał optycznie pogrubiał Basię. Ciężko uniknąć wrażenia, że gdyby aktorka zdecydowała się na bardziej obcisłą, czarną spódnicę - prezentowałaby się znacznie lepiej.

Do sukienki gwiazda "M jak miłość" dobrała czarną, minimalistyczną kopertówkę oraz złotą biżuterię. Dodatki świetnie komponowały się z całością.

A wam jak się podoba?

Barbara Kurdej-Szatan
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/PCh