Zamknij

Basia Kurdej-Szatan wybrała już imię dla dziecka. Mówi tak do swojego brzucha

Patrycja Chudolińska
22.05.2020 12:08
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka wyznała, że już wie, jakiej płci będzie kolejna pociecha. Wybrała popularne imię dla maluszka.

Basia Kurdej-Szatan jest w 5. miesiącu ciąży. Aktorka od dawna przyznawała, że chciałaby zostać mamą po raz drugi. Niestety, na drodze celebrytki stanęła choroba - borelioza. W związku z tym przez długi czas ukrywała swój błogosławiony stan. Dopiero po pięciu miesiącach zdecydowała się wyjawić, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan znają już płeć kolejnej pociechy. Para ma już jedną córkę, Hanię. Informacje o drugim maleństwie zachowują jednak w ścisłej tajemnicy. Mimo że para i ich najbliżsi wiedzą już, czy powitają chłopca, czy dziewczynkę, fani gwiazdy wciąż pozostają w wątpliwości.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji. Gwiazda pokazała brzuch [ZDJĘCIA]

Basia Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. "Mówimy do brzucha tym imieniem"

Barbara Kurdej-Szatan poznała imię maluszka już jakiś czas temu.

- Mamy imię, ale nie powiem jeszcze jakie. Wybraliśmy je i to dość wcześnie, bo już znaliśmy płeć - zdradziła w rozmowie z portalem przeambitni.pl.

Okazuje się, że choć aktorka myślała, iż imię to jest dość oryginalne, bardzo dużo osób wybiera je teraz dla swojego dziecka. Ostatecznie jednak nie mają innych preferencji i raczej zostaną przy tym. Zwłaszcza że Basia i jej mąż zaczęli już mówić do ciążowego brzucha właśnie tym imieniem.

- Wybraliśmy imię, nagle się okazuje, że ta ma dziecko o takim imieniu, ta ma dziecko o takim imieniu i jeszcze ten (...) Mówimy do brzucha tym imieniem, więc pewnie się nie zmieni mimo wszystko. Jest to imię polskie - dodała Kurdej-Szatan.

Domyślacie się, o jakie imię może chodzić?

RadioZET.pl/PCh