Zamknij

Basia Kurdej-Szatan wyprawiła huczne baby shower. Są zdjęcia z imprezy

27.08.2020 15:41
Basia Kurdej-Szatan
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Basia Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia z baby shower, który zorganizowały dla niej przyjaciółki. Impreza okazała się niezwykle udana. Na fotografiach widać, że brzuszek oczekującej mamy jest coraz większy.

Basia Kurdej-Szatan już niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka i jej mąż Rafał Szatan mają już jedną córkę, Hanię. Od jakiegoś czasu wiadomo, że wkrótce do rodziny dołączy mały chłopiec o imieniu Henryk. Imię dla noworodka wybrała ponoć jego starsza siostra. Basia Kurdej-Szatan często opowiada o swojej ciąży w mediach społecznościowych i dzieli się fotkami rosnącego brzuszka. Teraz pokazała zdjęcia z hucznego przyjęcia.

Zwyczaj świętowania tzw. baby shower przybył do Polski niedawno, jednak niemal od razu przypadł do gustu polskim celebrytkom. Nazwa przyjęcia, którą można tłumaczyć jako "dziecięcy prysznic", oznacza tak naprawdę "prysznic prezentów", którymi zalewana jest ciężarna kobieta oraz jej nienarodzone dziecko. Baby shower organizowane jest zwykle przez przyjaciółki przyszłej mamy, często w tajemnicy. W USA podczas tej uroczystości zdradza się także płeć dziecka, np. wykorzystując dekoracje w kolorze niebieskim lub różowym. 

Zobacz także: Kurdej-Szatan wraca do "M jak Miłość"? Wiadomo, kiedy znów wystąpi

Basia Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia z baby shower

Jak wyglądał baby shower Basi Kurdej-Szatan? Okazuje się, że aktorka była zaskoczona tym, co przygotowały dla niej przyjaciółki. Impreza zorganizowana została w warszawskiej restauracji. Nie zabrakło prezentów, ciekawych ozdób oraz przekąsek.

- Miało być babskie spotkanie na luzie... a okazało się, że to pięknie zorganizowane przez moje przyjaciółki Baby Shower, dzięki babeczki, jesteście najlepsze na świecie!!! Było pięknie i magicznie... uwielbiam rozmowy z Wami... mądre, wspierające, silne, uśmiechnięte, cudowne kobiety, przyjaciółki - dodała w opisie pod zdjęciem Barbara Kurdej-Szatan.

Podoba wam się zwyczaj świętowania baby shower?