Zamknij

Basia Kurdej-Szatan z mężem w rozczulającej sesji ciążowej. "Kopie!" [FOTO]

22.06.2020 10:31
Basia Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka
fot. Instagram:@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan pokazała wielki brzuszek w ciążowej sesji z mężem. Gwiazda "M jak miłość" spodziewa się drugiego dziecka. W którym miesiącu ciąży jest Basia Kurdej-Szatan i kiedy urodzi? 

Basia Kurdej-Szatan jest w zaawansowanej ciąży. Wkrótce gwiazda "M jak miłość" urodzi drugie dziecko. Płeć nie została jeszcze podana do oficjalnej wiadomości, ale mówi się, że Basia Kurdej-Szatan spodziewa się córki. Jeśli ta wersja okaże się prawdziwa, Szatanowie będą mieli w domu dwie dziewczynki. Para wychowuje już 8-letnią Hanię.

Ciąża Basi Kurdej-Szatan okazała się sporym zaskoczeniem. Wprawdzie aktorka wielokrotnie podkreślała, że zamierza powiększyć rodzinę, ale plany macierzyńskie cały czas krzyżowała jej przewlekła choroba. Basia Kurdej-Szatan zmaga się z boreliozą. W 2019 roku wyznała, że mimo wysiłków wyniki badań nie są zadowalające i musi wrócić do leczenia. Problemy zdrowotne jednak nie zmieniły jej zamiarów. Basia Kurdej-Szatan  razem z mężem starali się o dziecko ponad 1,5 roku. W końcu 3 maja oficjalnie poinformowali o ciąży i opublikowali zdjęcie całkiem sporego brzuszka.

Basia Kurdej-Szatan wybrała już imię dla dziecka. Mówi tak do swojego brzucha

Basia Kurdej-Szatan pokazuje ciążowy brzuszek w sesji z mężem

W momencie ogłaszania radosnej nowiny Basia Kurdej-Szatan była w piątym miesiącu ciąży. Do rozwiązania niewiele czasu, dlatego Szatanowie starają się cieszyć każdą chwilą tego wyjątkowego okresu. Basia Kurdej-Szatan chętnie zamieszcza ciążowe zdjęcia na Instagramie. Zafundowała sobie nawet pamiątkową sesję na łonie natury, w której odsłoniła krągłości w skąpym stroju.

Ciążowy brzuszek Basi Kurdej-Szatan jest już sporej wielkości, a malec coraz wyraźniej daje o sobie znać. Na najnowszym zdjęciu Szatanowie uchwycili jeden z najbardziej emocjonujących momentów, kiedy czuć ruchy dziecka. 

Kopie! - ogłosili pod zdjęciem Rafała całującego brzuszek Basi. 

Nowa ciążowa sesja Szatanów rozczuliła fanów i naturalnie sprowokowała pytania o termin porodu. Basia Kurdej-Szatan nie chciała zdradzić, na kiedy planowane jest rozwiązanie. Można się jednak spodziewać, że będzie to wrzesień 2020 roku. 

Posłuchaj podcastu