Zamknij

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, jak wraca do formy po ciąży. "Już wchodzę we wszystkie spodnie"

27.11.2020 15:10
Basia Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Basia Kurdej-Szatan nieco ponad dwa miesiące temu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka skupia się teraz przede wszystkim na życiu rodzinnym, co chętnie uwiecznia na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych. Obserwatorzy gwiazdy widzą, że w ciągu ostatnich tygodni zdążyła wrócić do formy sprzed porodu.

Basia Kurdej-Szatan szybko wróciła do formy po porodzie. Aktorka została mamą małego Henryka niespełna dwa miesiące temu. Jest to drugie dziecko gwiazdy i Rafała Szatana - dumni rodzice mają także starszą córkę Hanię. Basia Kurdej-Szatan relacjonowała przebieg drugiej ciąży na Instagramie, pokazywała zdjęcia wyprawki oraz rosnącego brzucha. Ostatnio internauci zauważyli, że szybko wróciła do dawnej figury po urodzeniu syna.

- Nie jest źle. Czuję się bardzo dobrze. Wydaje mi się, że po prostu matki karmiące łatwiej dochodzą do siebie po ciąży. I rzeczywiście teraz tak jest, że ja już wchodzę we wszystkie moje spodnie, nawet mogę się dopiąć. Z mlekiem mi wychodzą te zbędne kilogramy, pewnie jak przestanę karmić, to mi wszystko wróci – wyznała aktorka w rozmowie z "Party".

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się uroczymi zdjęciami synka. "Cały tata" [FOTO]

Basia Kurdej-Szatan zrzuciła kilogramy po ciąży. Co robi, żeby wrócić do formy?

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, że to właśnie karmienie piersią pomaga jej zrzucić wagę. Gwiazda na razie nie wróciła do ćwiczeń, jest jednak bardzo aktywna w ciągu dnia, gdy musi opiekować się małym Henrykiem.

Aktorka "M jak miłość" przyznała, że nie odczuwa presji, aby wrócić do dawnej figury jak najszybciej. Chciała w spokoju przeżyć pierwsze tygodnie po porodzie, skupiając się przede wszystkim na rodzinie. Choć niektóre świeżo upieczone mamy bardzo szybko rozkładają maty do ćwiczeń, gwiazda dopiero teraz planuje rozpocząć treningi.

- Myślę, że już powinnam zacząć. Już minęły dwa miesiące i zdecydowanie to jest ten czas – dodała.