Zamknij

Basia Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę. Ma nowy kolor włosów. Pasuje jej taki odcień? [FOTO]

Judyta Wanicka
05.06.2020 13:41
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram:@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan odświeżyła fryzurę po pandemii. Gwiazda "M jak miłość" wybrała się do znanego stylisty i zafundowała sobie nowy kolor włosów. Jak po metamorfozie wygląda fryzura Basi Kurdej-Szatan? Efekty można podziwiać na Instagramie. 

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się nową fryzurą. Aktorka wcielająca się w rolę Joasi Chodkowskiej w serialu "M jak miłość" poddała się fryzjerskiej metamorfozie u znanego stylisty Łukasza Darłaka. Podobnie jak wiele innych gwiazd "blondynka Playa" z ulgą pozbyła się odrostów po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Gdy tylko salony ruszyły do pracy, Basia Kurdej-Szatan poddała się profesjonalnej koloryzacji. Teraz na jej głowie widnieją refleksy w modnym odcieniu białej platyny. 

Basia Kurdej-Szatan powoli wraca do pracy i jednocześnie przygotowuje się do narodzin dziecka. 3 maja gwiazda "M jak miłość" poinformowała, że jest w piątym miesiącu ciążyBędzie to drugie dziecko Basi i jej męża Rafała Szatana. Para wychowuje już 8-letnią córkę Hanię. Małżonkowie długo starali się o rodzeństwo dla swojej pociechy, ale utrudniała to choroba Basi Kurdej-Szatan, które co rusz dawała o sobie znać. Przez ostatnie dwa lata byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące. Ale teraz już naprawdę czekamy na małego szkraba - obwieściła radosną nowinę aktorka. 

M jak miłość: Basia Kurdej-Szatan zostanie wkrótce zwolniona z serialu? Jest komentarz aktorki

Basia Kurdej-Szatan ma nową fryzurę. Rozjaśniła kolor włosów 

Kilka dni temu Basia Kurdej-Szatan opublikowała relację z farbowania włosów. W końcu pochwaliła się efektem nowej koloryzacji. Aktorka ma teraz prawie białe pasma, w dodatku inaczej zaczesała włosy, co tylko spotęgowało ciekawy efekt. Nowa fryzura Basi Kurdej-Szatan przypadła fanom do gustu. W komentarzach pojawiły się same pozytywne opinie.

Piękny kolor, pasuje ci - komplementują internautki. 

A wam jak się podoba odmieniona gwiazda "M jak miłość"?

Posłuchaj podcastu