Zamknij

Beata Chmielowska-Olech zmieniona nie do poznania! Tak teraz wygląda gwiazda "Teleexpressu" [FOTO]

11.03.2021 15:00
Beata Chmielowska-Olech
fot. VIPHOTO/East News

Beata Chmielowska-Olech z "Teleexpressu" przeszła radykalną metamorfozę. Prezenterka zmieniła fryzurę i jest prawie nie do poznania. Nowy wygląd Beaty Chmielowskiej-Olech można podziwiać na Instagramie. 

Beata Chmielowska-Olech to dziennikarka dobrze znana z programu "Teleexpress" oraz uczestniczka muzycznego show Dwójki "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Prezenterka od lat należy do czołówki najpiękniejszych twarzy telewizji publicznej. Mało kto wie, że w jej żyłach płynie południowa krew, a swoją oryginalną urodę zawdzięcza turecko-włoskim przodkom. 

Mój prapradziadek Antoni, powstaniec listopadowy, w roku 1855 trafił do Turcji wraz z samym Adamem Mickiewiczem. Osiadł w Konstantynopolu, poznał piękną Turczynkę, z którą miał syna, Jana. Ten zaś poznał temperamentną Włoszkę. Doczekali się czwórki dzieci, wśród których była moja babcia - opowiadała Beata Chmielowska-Olech w "Pytaniu na śniadanie". 

Telekamery 2021: Maciej Orłoś uderzył w media publiczne i "Wiadomości"

Teleexpress: Beata Chmielowska-Olech zmieniła fryzurę 

Gwiazda TVP przez lata przyzwyczaiła widzów do swojego śnieżnobiałego uśmiechu i nienagannej prezencji. Gwiazda zdążyła już kilkukrotnie w karierze zmienić image. Była brunetką, blondynką i ciemnym rudzielcem, eksperymentowała także z cięciem i stylizacją włosów.

Z nadejściem wiosny Beata Chmielowska-Olech znowu zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Prowadząca "Teleexpressu" ścięła grzywkę i wyprostowała włosy, przez co na pierwszy rzut oka trudno ją rozpoznać. 

Internauci są zachwyceni nowym wyglądem prezenterki i nawet porównują ją do światowych piękności takich jak Britney Spears czy Taylor Swift. Wam również podoba się odmieniona Beata Chmielowska-Olech?