Zamknij

Beata Grucela z "Love Island" miała wypadek. "Mam najwięcej obrażeń, wszędzie lała się krew"

Sylwia Wamej
06.05.2020 11:14
Beata Love Island
fot. Instagram.com/Betty Grucela

Beata Grucela z "Love Island" miała wypadek samochodowy i musiała trafić do szpitala. Na Instagramie uczestniczka "Love Island" opowiedziała o tym przykrym zdarzeniu. Jak doszło do wypadku?

Beata Grucela z "Love Island" miała wypadek. Opowiedziała o przykrym wydarzeniu na Instagramie

Beata Grucela z "Love Island" miała wypadek samochodowy. Uczestniczka popularnego programu z obrażeniami głowy trafiła do szpitala. O przykrym zdarzeniu poinformowała na swoim InstaStories.

"Nawet nie pamiętam dokładnie, jak to się stało. Wjechaliśmy w krawężnik, a później w mur na skrzyżowaniu, bo było ślisko. Na szczęście nikomu się nic więcej nie stało, ja mam najwięcej obrażeń, bo uderzyłam głową o zagłówek, który był za blisko mojego siedzenia z tyłu, więc wygląda, jak wyglądam" - opowiada Beata.

Uczestniczka "Love Island" nie oceniła dobrze pracy personelu medycznego.

"Pan w karetce powiedział, żebym usiadła normalnie. "Usiądź normalnie, bo siedzisz jak w barze"- powiedział mi. Powiedziałam mu, że ja nawet tego nie kontroluje i mam to w du*ie, bo jestem w szoku, więc nie wiem, co w tym przypadku znaczy normalnie. Byłam cała we krwi, krew się wszędzie lała, a panu się nie podobało, jak siedzę" - zdradza Beata.

Beata Grucela
fot. Instagram.com/ betty grucela

Beata Z "Love Island" krytycznie o pracy pielęgniarki

Gwiazda "Love Island" ma również zastrzeżenia do pracy pielęgniarki.

"Bardzo szanuję służbę zdrowia i to, co dla nas robią i wiem, że każdy ma gorsze i lepsze dni, ale to nie była jedyna zła sytuacja w tym dniu. Gdy trafiłam do szpitala, gdzie zaczęli mnie szyć, ze strachu złapałam pielęgniarkę za rękę, żeby mnie potrzymała. Ona na mnie nakrzyczała, żebym jej nie dotykała, jakbym była jakimś plebsem. Totalna znieczulica. Potrzebowała kogoś obok siebie, a nie było nikogo" - podkreśliła.

Beata Grucela wzięła udział 1. edycji programu "Love Island". Nie udało się jej wygrać programu, lecz nie może narzekać na swoją popularność.

Zagłosuj

Oglądasz programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW