Zamknij

Beata Kozidrak opowiedziała o nowym partnerze. Przyznała, że jest zakochana

Sylwia Wamej
08.01.2020 16:43
Beata Kozidrak
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Beata Kozidrak po rozstaniu z mężem - Andrzejem Pietrasem układa sobie życie na nowo. Gwiazda "Bajmu" opowiedziała o nowej miłości w rozmowie z "Twoje Imperium".

Beata Kozidrak jest zakochana. Gwiazda opowiedziała o nowej miłości

Beata Kozidrak rozwiodła się ze swoim mężem - Andrzejem Pietrasem po 36 latach małżeństwa. Gwiazda, mimo że wiele przeszła, na nowo ułożyła sobie życie prywatne. Beata Kozidrak w rozmowie z "Twoje Imperium" opowiedziała o nowej miłości. Zdradziła, że nie afiszuje się z partnerem. Jak podkreśliła, jej partner jest spoza branży show-biznesu.

„Nie ukrywam go! Po prostu nie będę się z nim afiszować. Nie wszyscy chcą się pokazywać na ściance. Zresztą wystarczy, że jedno z nas jest osobą publiczną, drugie nie musi. Życie znanej osoby nie jest takie łatwe, bo ludzie stoją bez przerwy pod twoim domem, czatują tam, żądni emocji. A miłość to… jest miłość!”  - powiedziała Beata Kozidrak.

Beata Kozidrak rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem

Beata Kozidrak z małżeństwa z Andrzejem Pietrasem doczekała się dwóch córek: Agaty i Katarzyny. Rozwód nie był łatwy zarówno dla Beaty Kozidrak, jak i dla Andrzeja Pietrasa.

Rozwód nie był łatwy. Nie był, bo rozstawaliśmy się na oczach milionów. Myślę, że zrobiliśmy to z klasą, mimo że zainteresowanie mediów naszym rozstaniem przeszło moje najśmielsze oczekiwania” -mówiła gwiazda "Bajmu" w rozmowie z "Wprost".

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Twoje Imperium/ SW