Zamknij

Beata Kozidrak pisze biografię. Co się w niej znajdzie?

Sylwia Wamej
15.04.2020 12:45
Beata Kozidrak
fot. Tricolors/ East News

Beata Kozidrak zabiera się za pisanie biografii. Gwiazda w rozmowie z "Fleszem" zdradziła, że napisze książkę. Co planuje w niej zawrzeć?

Beata Kozidrak pisze biografię. Co się w niej znajdzie?

Beata Kozidrak w związku z pandemią, która pokrzyżowała koncertowe plany, zabrała się za pisanie książki. Jak wyznała w rozmowie z "Fleszem" pomysł napisania książki pojawił się w jej głowie rok temu, ale dopiero teraz ma czas, żeby zacząć go realizować. "Przez ostatnie lata żyłam w szalonym tempie. Ciagle na walizkach, trasa, koncerty. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała nam muzyczne plany, wiec mogłam wreszcie zabrać się do pisania" - powiedziała "Fleszowi" gwiazda.

W biografii nie zabraknie wątków związanych z byłym mężem - Andrzejem Pietrasem.

"Nasze małżeństwo to lwia część mojego życia, również artystycznego, więc na pewno opowiem o moich relacjach z Andrzejem" - wyznała Beata Kozidrak. Artystka nie zamierza jednak zdradzać pikantnych szczegółów związanych z małżeństwem, a ni tym bardziej wywoływać skandalu.

"Przeżyłam w życiu i piękne i bolesne chwile. Chcę, by moja historia dawała nadzieję innym kobietom. Pokazała, że warto walczyć o siebie, swoje marzenia i mieć odwagę zmieniać swoje życie na lepsze" - podkreśliła Beata Kozidrak.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras. Ile lat byli razem?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli razem przez 36 lat. Mają dwie córki: Katarzynę i Agatę.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Beaty Kozidrak?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/Flesz/ SW