Zamknij

Beata Kozidrak wraca na scenę po skandalu. Pokazała zakulisowe zdjęcie na Instagramie [FOTO]

01.10.2021 20:26
Beata Kozidrak
fot. ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East

Beata Kozidrak wraca do zawodowych obowiązków. Gwiazda, która miesiąc temu została bohaterką skandalu, gdzie prowadziła auto po alkoholu, skupiła się na pracy. Piosenkarka pokazała zakulisowe zdjęcie i udostępniła na Instagramie post, w którym zdradziła, że przed nią praca nad płytą. Podziękowała też fanom za wsparcie.

Beata Kozidrak wraca na scenę. Gwiazda "Bajmu" ogłasza powrót do koncertowania. Miesiąc temu Kozidrak została bohaterką skandalu, gdzie prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach i wywołała dyskusję na temat przyzwolenia osobom publicznym na tego typu zachowania.

Zobacz też:  Beata Kozidrak wykreślona z line-upu festiwalu. Komentujący decyzję podzieleni

Beata Kozidrak wraca na scenę po skandalu. Pokazała zakulisowe zdjęcie na Instagramie [FOTO]

Gwiazda przeprosiła i zdradziła, że poniesie wszystkie konsekwencje swojego zachowania. Artystce "Bajmu" za jazdę pod wpływem alkoholu grozi m.in. kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do lat dwóch, a także zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów albo pojazdów określonego rodzaju na okres od 3 do nawet 15 lat.

Na Kozidrak spadła ogromna krytyka zarówno ze strony fanów, jak i osób ze środowiska show-biznesu. Artystka od miesiąca milczała w swoich mediach społecznościowych. Teraz opublikowała pierwsze od skandalu zdjęcie i wpis na Instagramie. Gwiazda "Bajmu" podziękowała też swoim fanom za wsparcie.

"Intensywny czas… Pierwsze jesienne koncerty za mną, dużo pracy w studiu. Powstają kolejne piosenki na płytę. Dziękuję, że jesteście ze mną" - napisała Kozidrak. Niebawem Beata wystąpi podczas koncertu z Justyną Steczkowską, która stanęła w obronie artystki Bajmu.

Beata Kozidrak
fot. Instagram.com/ Beata Kozidrak