Zamknij

Beata Kozidrak zakochana i już tego nie ukrywa. Kim jest jej nowy wybranek?

25.02.2021 23:19
Beata Kozidrak
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Beata Kozidrak nie należy do tych artystek, które chętnie opowiadają o swoim życiu uczuciowym. 60-letnia wokalistka przez wiele lat była żoną Andrzeja Pietrasa - menedżera Bajmu, jednak ich drogi kilka lat temu się rozeszły. Na początku 2020 roku artystka ujawniła, że znów ma osobę bliską sercu. Teraz jednak nie chce się z tym kryć.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras tworzyli bardzo zgrane małżeństwo - a przynajmniej przez wiele lat za takie ono uchodziło. Niestety, w ostatnich latach coś zaczęło zgrzytać i artystka zdecydowała się na rozwód. Przez pewien czas była singielką, jednak już od dłuższego czasu było wiadomo, że znów z kimś się spotyka. Jak widać, uczucie to rozwinęło się tak mocno, że gwiazda nie zamierza już tego ukrywać.

Zobacz także: Kozidrak i Rodowicz obrażone przez księdza. Szokujące słowa duchownego. "Bezwstyd i głupota"

Beata Kozidrak nie kryje miłości

Kiedy na początku 2020 roku artystka informowała, że w jej sercu pojawił się ktoś nowy, niektórzy sugerowali, że ukrywa swojego partnera. Ona zauważyła, że po prostu chce swoje życie prywatne zachować dla siebie.

"Nie ukrywam go! Po prostu nie będę się z nim afiszować. Nie wszyscy chcą się pokazywać na ściance. Zresztą wystarczy, że jedno z nas jest osobą publiczną, drugie nie musi. Życie znanej osoby nie jest takie łatwe, bo ludzie stoją bez przerwy pod twoim domem, czatują tam, żądni emocji. A miłość to... jest miłość!" - powiedziała wtedy.

Widać, że po tym czasie sama już z trudem opanowuje swoje uczucia, bo podczas niedawnego, walentynkowego koncertu telewizji Polsat, z czułością wyznała miłość partnerowi: "Kocham Cię, ukochany, jadę do Ciebie" - powiedziała. Kim jest jej miłość? Tego nie wiemy, choć okazuje się, że były mąż gwiazdy kibicuje wokalistce i cieszy się jej szczęściem.

RadioZET.pl/AS