Zamknij

Beata Ścibakówna i Jan Englert świętują 25-lecie ślubu. Aktorka pokazała archiwalne zdjęcie [FOTO]

03.09.2020 11:13
Beata Ścibakówna i Jan Englert
fot. Piotr Molecki/ East News

Beata Ścibakówna i Jan Englert świętują 25. lat małżeństwa. Z tej okazji aktorka pokazała archiwalne zdjęcie z uroczystości sprzed 25. lat Jak wtedy wyglądali?

Beata Ścibakówna i Jan Englert to para, która uchodzi za niezwykle zgodną i próżno szukać większych kryzysów na ich koncie. Aktorska para świętuje właśnie 25-lecie małżeństwa. Z tej okazji Beata Ścibakówna pokazała zdjęcie sprzed lat ze ślubnej ceremonii. "25 Lat temu .... 25 Lat Małżeństwa Dzisiaj Srebrne Wesele" - napisała aktorka. Pod fotografią posypało się mnóstwo gratulacji od fanów. Z okazji jubileuszu życzyli im kolejnych lat w szczęściu i zdrowiu.

"Wszystkiego dobrego do "50-tki" a co tam... i jeszcze dłużej szczęścia i zdrowia...", Gratulacje!!! Błogoslawieństwa Bożego na dalsze piękne lata razem. Żyjcie w zdrowiu pomyślności i miłości", "gratulacje i dużo szczęścia na kolejne lata" - pisali fani.

Beata Ścibakówna i Jan Englert świętują 25. lat małżeństwa. Aktorka pokazała archiwalne zdjęcie

Beata Ścibakówna i Jan Englert pobrali się w 1995 roku. Poznali się, gdy Jan Englert był rektorem i wykładowcą Akademii Teatralnej, z kolei Ścibakówna jego studentką. Para doczekała się córki Heleny, która przyszła na świat 16 czerwca 2000 roku.

Warto podkreślić, że początkowo nikt nie dawał szansy tej parze. Dla aktorskiego środowiska związek wykładowcy i młodszej o 25 lat studentki nie miał szansy przetrwać. Tym bardziej, że Englert miał opinię kobieciarza i podrywacza. Stało się jednak inaczej. Między rektorem Akademii Teatralnej i studentką zaiskrzyło w Australii, do której wyjechali, grając "Pana Tadeusza". Po powrocie do Polski zaczęli się ze sobą spotykać, a Jan Englert zdecydował się dla Beaty odejść od swojej żony.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl