Zamknij

Beata Ścibakówna pochwaliła się szczupłą figurą w bikini. 52-letnia gwiazda zachwyciła fanów

12.08.2020 08:31
Beata Ścibakówna
fot. Vihpoto/ East News

Beata Ścibakówna wypoczywa nad polskim morzem. Gwiazda dokumentuje swoje wakacje na Instagramie, a ostatnio pokazała zdjęcie, na którym prezentuje idealną sylwetką w bikini. Takiej figury może pozazdrościć 52-letniej gwieździe niejedna dwudziestolatka.

Beata Ścibakówna zachwyciła szczupłą sylwetką w bikini [FOTO]

Beata Ścibakówna podobnie jak wiele polskich gwiazd przez pandemię koronawirusa  zrezygnowała z zagranicznych wakacji i wybrała odpoczynek nad polskim morzem. Żona Jana Englerta pokazuje swoim fanom wakacje, publikując kolejne zdjęcia na Instagramie. Uwagę fanów przykuła fotografia, na której aktorka odsłoniła ciało w bikini. Beata Ścibakówna może pochwalić się płaskim brzuchem i zgrabnymi nogami. Taka sylwetka u 52-letniej gwiazdy to efekt ćwiczeń i odpowiedniej diety. W komentarzach posypały się same komplementy od fanów. "Super sylwetka", "gratuluję figury. Brawo, pani Beato", "matko kochana, jaka figura, kobieto" - podkreślali fani.

Beata Ścibakówna zdradziła przepis na szczupłą i zgrabną sylwetkę

52-letnia żona Jana Englerta zarówno w wywiadach, jak i mediach społecznościowych nie ukrywa, że aktywność fizyczna nie jest jej obca. Gwiazda jeździ na nartach, gra w tenisa i ćwiczy na siłowni.

 "Zasada numer jeden to mniej jeść, a zasada numer dwa to ćwiczyć i się nie lenić. Chodzę na siłownię trzy razy w tygodniu. Początkowo naprawdę mi się nie chciało, ale ciało samo zaczęło się tego domagać. Ćwiczę w grupie z przyjaciółkami, jedna drugą mobilizuje i dlatego jest nam łatwiej" - wyznała Beata Ścibakówna w rozmowie z "Faktem". Pod wakacyjnym zdjęciem jedna z fanek zapytała, ile razy w tygodniu gwiazda ćwiczy. Aktorka odpowiedziała, że 3, 4 razy w tygodniu. Efekty widać gołym okiem.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl