Zamknij

Beata Tadla parodiuje Rozenek? Zabawne zdjęcie na Instagramie

Redakcja
16.08.2018 11:07
Beata Tadla parodiuje Rozenek? Zabawne zdjęcie na Instagramie
fot. EAST NEWS/Kamil PIKLIKIEWICZ

Jednym z trendów na Instagramie są zdjęcia kobiet z włosami układającymi się w charakterystyczny sposób. Beata Tadla postanowiła w zabawny sposób zadrwić z internetowej mody. Mody, której poddała się między innymi Małgorzata Rozenek.

Instagram to serwis niezwykle mocno wykorzystywany przez gwiazdy. Dla celebrytów publikowane zdjęcia to nie tylko sposób na promocję własnego wizerunku, ale również swoista platforma reklamowa. Największe nazwiska potrafią zarobić fortunę na sponsorowanych przez znane marki postach.

Nic dziwnego, że na Instagramie pojawiają się również różnego rodzaju trendy wizerunkowe. Już nieraz popularny hasztag miał realny wpływ na branżę modową czy fryzjerską. W 2015 roku modę na określony rodzaj zdjęć zapoczątkowała Kendall Jenner. Opublikowała ona zdjęcie, na którym leży, a jej włosy wystylizowane są w taki sposób, że układają się w serca. Zostało ono najczęściej lajkowanym postem roku i sprawiło, że wielu innych celebrytów umieszczało bardzo podobne fotografie.

Jakiś czas temu na podobną stylizację zdecydowała się również Małgorzata Rozenek, która bardzo aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Być może nie osiągnęła wyniku koleżanki ze Stanów Zjednoczonych, ale jej post polubiło prawie 90 tysięcy internautów.

Beata Tadla kpi ze zdjęcia Małgorzaty Rozenek?

Beata Tadla słynie z poczucia humoru. Wiele wskazuje na to, że prezenterka zna również trendy panujące na Instagramie i postanowiła sobie z nich nieco zakpić. We wtorek na swoim profilu dodała zdjęcie, na którym jej fryzura w oczywisty sposób nawiązuje do mody zapoczątkowanej przez Jenner. Różnica polega na tym, że włosy Tadli znajdują się w o wiele większym nieładzie. Wszystko z resztą wyjaśnia podpis pod fotografią. „Podobno coś takiego jest na czasie. Moja wersja non-glamou”. Prezenterka przebywa obecnie na wakacjach w USA, co z pewnością wyjaśnia jej doskonały humor. Fani również docenili jej dystans do siebie i panujących w sieci trendów. Pod postem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy i komplementów wobec Beaty. Internauci jednak spekulują, że zdjęcie jest swoistą parodią tego, które umieściła Małgorzata Rozenek. Tego być może nie przyjdzie się nam dowiedzieć, ciężko jednak odmówić Tadli idealnej, uroczej kpiny z internetowej mody.

RadioZET.pl/MF