Zamknij

Beata Tadla robi porządki z kretem. Jej wideo rozbawiło internautów

Redakcja
12.03.2018 16:10
Beata Tadla
fot. Instagram

Związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta przeszedł do historii. Wraz z nadejściem wiosny dziennikarka postanowiła zrobić porządki w swoim ogrodzie i zamieściła wideo, które w prosty sposób odnosi się także do jej życia prywatnego. Internauci są rozbawieni.

Beata Tadla i Jarosław Kret byli parą przez niemal pięć lat. Niedawno pojawiły się pogłoski o ich rozstaniu. Początkowo obydwoje niezbyt chętnie komentowali te informacje i wręcz udawali zaskoczonych. Teraz jednak wszystko zdaje się jasne, czego dobitnym potwierdzeniem jest dwuznaczny i budzący rozbawienie post, jaki Tadla opublikowała na Instagramie.

Wraz z wiosennymi temperaturami i pierwszymi promieniami słońca dziennikarka zdecydowała się na porządki w ogrodzie. A jak widać, w ostatnich tygodniach szalał tam... kret. Bezlitośnie rozkopał trawnik na posesji prezenterki, dlatego ona postanowiła zrobić z nim porządek.

„Marnie to wygląda... Czas na wiosenne porządki nie tylko w domu #ogródek #wiosna #porzadki #bedziepieknie” — napisała przy wideo.

Większość internautów od razu podchwyciła, o co tak naprawdę Beacie Tadli chodzi. Jej filmik wprost odnosi się do Jarosława Kreta, a komentarz opisujący ostatnie tygodnie zdecydowanie to podkreśla.

„Prawdziwa, silna kobieta! Uśmiałam się do łez. Super Pani Beat o” — komentuje jedna z internautek. „Gdzie wysłać nagrodę za wygranie Internetów?” — pyta ktoś inny.

Niektórzy jednak poprzestali na poradach ogrodniczych i zalecili, by kreta kusić śledziem.

„Takie szkodniki lubią powracać... Ja go np. kusiłem nadpsutym śledziem ale przyniosło to skutek odwrotny do zamierzonego... Ale finalnie pozbyłem się gada czego również życzę”. A może to nadal chodzi o Jarosława Kreta?

Pani Beato — na wszelki wypadek przypominamy, że w Polsce krety są pod ochroną!

RadioZET.pl/SA