Zamknij

Beata Tadla w kostiumie kąpielowym zachwyca figurą

Redakcja
06.08.2018 12:45
Beata Tadla
fot. Instagram

Beata Tadla zachwyciła internautów świetną figurą. Gwiazda cieszy się urlopem na Kubie i właśnie opublikowała zdjęcie z przepięknej kubańskiej plaży. Fani są zachwyceni!

Beata Tadla cieszy się urlopem na Kubie i co pewien czas dzieli się w sieci zdjęciami ze swoich karaibskich wojaży. Poza przepięknymi zakątkami Hawany i filmikami z muzyką dziennikarka postanowiła pokazać też zdjęcie z plaży. Pozuje na nim w kostiumie kąpielowym, trzymając w rękach trzepoczącą na wietrze flagę Brazylii. Okazuje się, że to dalszy plan podróży Tadli i jej syna, o czym poinformowała w opisie zdjęcia.

„Brazylia to następny cel” – napisała krótko.

Beata Tadla chwali się figurą

Uwadze internautów nie uszła świetna sylwetka prezenterki. Natychmiast posypały się komentarze z komplementami:

„Zdecydowanie jest Pani najbardziej atrakcyjna prezenterka telewizyjną! TVP niech żałuje takiej straty”, „Beata, ósmy i dziewiąty cud świata” – to tylko wybrane komentarze internautów.

Jak widać, Beata Tadla uporała się już z przeszłością, czyli rozstaniem z Jarosławem Kretem. Niedawno media informowały, że prezenter żałuje rozstania, ale – jak widać – dla Tadli było ono bardzo korzystne. Ponadto, dzięki wygranej w „Tańcu z gwiazdami” gwiazda stała się bardziej popularna i widać, że jest w świetnej formie.

Takiej figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka!

RadioZET.pl/SA