Zamknij

Beata Tyszkiewicz nie wróci już do telewizji. Córka komentuje decyzję mamy

Sylwia Wamej
24.01.2020 11:47
Beata Tyszkiewicz
fot. Viphoto/East News

Beata Tyszkiewicz rezygnuje z życia publicznego. Jak powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" córka aktorki, Karolina Wajda, Beata Tyszkiewicz nie wróci już do telewizji. Co jest powodem jej decyzji?

Beata Tyszkiewicz wycofała się z życia publicznego. Dlaczego?

Beata Tyszkiewicz nie wróci już do życia publicznego. Jak powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" córka aktorki - Karolina Wajda, mama nie zamierza wrócić do życia publicznego. W wywiadzie dla dziennika Karolina Wajda zdradziła powody decyzji rodzicielki.

"Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną" - wyznała córka Beaty Tyszkiewicz.

Beata Tyszkiewicz
fot. Viphoto/East News

Beata Tyszkiewicz kilka lat temu przeszła zawał

Beata Tyszkiewicz w 2017 roku przeszła zawał serca. Choć lekarzom udało się ją uratować, problemy ze zdrowiem powtórzyły się. Od tamtego momentu gwiazda kina odpoczywa w posiadłości swojej córki, nie pokazując się publicznie. "Mama odpoczywa jedynie w moim dworku w Głuchach pod Warszawą, tam gdzie są Muzeum Norwida, stajnie i szkoła jeździecka, którą prowadzę. Warunki mam dla niej sanatoryjnie" - powiedziała Karolina Wajda w rozmowie z dziennikiem.

Beata Tyszkiewicz ostatni raz na szklanym ekranie pokazała się w 2009 roku w serialu "Niania". Od 2005 był jurorką w "Tańcu z gwiazdami". Zrezygnowała z tej funkcji w 2018 roku, gdy pojawiły się u niej problemy zdrowotne.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SE/SW