Zamknij

„Taniec z gwiazdami”: Beata Tyszkiewicz broni Justyny Żyły

Redakcja
05.03.2019 13:52
„Taniec z gwiazdami”: Beata Tyszkiewicz broni Justyny Żyły
fot. VIPHOTO/East News

Występ Justyny Żyły w „Tańcu z gwiazdami” spotkał się ze słowami krytyki. W obronie byłej żony Piotra Żyły stanęła była jurorka programu, Beata Tyszkiewicz. Według niej Iwona Pavlović przesadziła, oceniając Żyłę.

9. Edycja „Tańca z gwiazdami” wystartowała. Za nami pierwszy odcinek, w którym uczestnicy stanęli przed trudnym zadaniem. Premierowy występ z pewnością wywołuje ogromny stres zarówno u gwiazd, jak i towarzyszących im tancerzy. Poziom rzeczywiście nie był równy, jednak z największą krytyką spotkała się była żona Piotra Żyły, Justyna Żyła. Szczególnie zawiedziona była Iwona Pavlović, która nie zostawiła na uczestniczce suchej nitki.

– Justyna, ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji i teraz, po twoim występie, cofam te słowa. [...] Ty tańczyłaś jak przedszkolak. To jest nawet za dużo powiedziane. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Masakra.

Andrzej Grabowski nie był aż tak krytyczny w stosunku do Żyły. Ostrzegł jednak, że musi uważać by „nie była była”. Sama uczestniczka w wywiadzie nie ukrywała, że ma świadomość poziomu swojego występu, ale opinie jury sprawiły jej przykrość.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Justyna Żyła Taniec z gwiazdami
fot. Mateusz Jagielski/East News

Beata Tyszkiewicz o występie Justyny Żyły

Głos w sprawie krytycznych komentarzy jurorów zabrała Beata Tyszkiewicz, która jeszcze w siódmej edycji sama oceniała występy tancerzy. Aktualnie jej miejsce zajęła tancerka Ola Jordan.

W rozmowie z portalem Plejada Tyszkiewicz stwierdziła, że jurorzy nie powinni być tak szorstcy dla Żyły, nawet jeśli jej występ nie był zbyt dobry. Jej zdaniem aluzje do jej prywatnego życia były nie na miejscu.

– To niedopuszczalne. Trudno mi wyobrazić sobie całą tę sytuację, bo nie widziałam tańca pani Żyły, ale uważam, że wypominanie prywatnego życia w takim momencie nie powinno się zdarzyć. Na pewno. Tak nie powinno być. Mam nadzieję, że pani Justyna poradzi sobie za tydzień – podsumowała aktorka.

A wy jak myślicie? Czy Justyna Żyła zasłużyła na tak ostrą krytykę?

RadioZET.pl/MF