Zamknij

Beata Tyszkiewicz wyjedzie z Polski? Córka chce ściągnąć ją do siebie

Redakcja
05.06.2017 13:22
Beata Tyszkiewicz
fot. ons.pl

Beata Tyszkiewicz dochodzi do siebie po przebytym niedawno zawale serca. Choć stan jej zdrowia się poprawia i aktorka czuje się już całkiem dobrze, to jednak jej córka Wiktoria Padlewska-Bosc jest zdania, że mama musi dużo odpoczywać. Dlatego chce ściągnąć ją pod swoją opiekę - do Szwajcarii.

Po kilku dniach w szpitalu Beata Tyszkiewicz prawdopodobnie we wtorek lub środę (06.06.-07.06.) zostanie wypisana do domu. 78-letnia aktorka czuje się już dużo lepiej, jednak jej córki bardzo martwią się stanem jej zdrowia. Starsza córka, Karolina Wajda, opiekowała się mamą na miejscu, ale okazuje się, że młodsza - Wiktoria Padlewska-Bosc - chce ściągnąć aktorkę do Szwajcarii, gdzie mieszka z rodziną od dłuższego czasu.

Jak poinformował Fakt, Padlewska-Bosc chce, żeby Beata Tyszkiewicz po wyjściu ze szpitala przyjechała do niej i przez kilka tygodni pomieszkała w Lozannie. Podobno aktorce, która zdaniem lekarzy jest już w dobrej formie, pomysł ten niezbyt przypadł do gustu. Wszystko jednak wskazuje na to, że wyjazd dojdzie do skutku, bo aktorka chciałaby spotkać się ze swoimi wnuczkami, a córka nie pozostawiła jej innego wyjścia: musi przyjechać do Szwajcarii. Najpewniej chodzi jednak tylko o wyjazd wakacyjny i być może już niebawem pani Beata będzie chciała wrócić do pracy. Póki co dłuższy odpoczynek zdecydowanie się jej należy.

RadioZET.pl/Fakt/SA