Zamknij

Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę. Córka komentuje odejście gwiazdy: "Możemy tylko żałować"

Patrycja Chudolińska
06.02.2020 18:21
Beata Tyszkiewicz
fot. VIPHOTO/East News

Beata Tyszkiewicz wycofała się jakiś czas temu z życia publicznego. Gwiazda zrezygnowała z kariery w związku z licznymi problemami zdrowotnymi. Córka aktorki, choć rozumie jej decyzję, bardzo żałuje. Karolina Wajda zdradziła, co sądzi o tak niespodziewanym odejściu.

Beata Tyszkiewicz wycofała się z życia publicznego

Beata Tyszkiewicz wycofała się z życia publicznego prawie dwa lata temu. Gwiazda postanowiła zadbać o zdrowie i celowo unika mediów. Choć fani wciąż liczą na to, że powróci na ekrany, córka gwiazdy Karolina Wajda zdradza, że raczej się to nie wydarzy.

- Po prostu tak zadecydowała, a w swoich decyzjach jest bardzo wytrwała. Każdy ma do nich prawo, jak i do życia takiego, jakiego pragnie. A my, cóż, możemy tylko żałować. Ja jednak jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że cały czas mam z mamą bliski kontakt - podkreśliła w rozmowie z "Vivą".

Beata Tyszkiewicz, mimo doniesień mediów, nie pisze obecnie żadnej książki. Córka aktorki zdradza, że mają ze sobą bardzo dobry kontakt.

- Łączy nas nie tylko relacja matka-córka, ale i przyjaźń (...) Troszczę się o nią. Wzajemna troska zawsze była dla nas wyrazem miłości - dodała.

Karolina Wajda zdradza, co sądzi o decyzji Beaty Tyszkiewicz

Karolina Wajda podkreśliła, że nie cieszy się w pełni z decyzji mamy o zakończeniu kariery. Wiele osób prosi, by wróciła na ekrany. Córka gwiazdy uważa, że należy mimo wszystko uszanować jej decyzję.

- Żałuję, bo wydaje mi się, że wielu ludziom jest potrzebna, a oni są potrzebni jej. Moja mama całe życie funkcjonowała w takiej cudownej symbiozie z ludźmi, którzy ją otaczają, widzami i fanami. Bardzo wiele osób prosi, abym ją pozdrowiła od nich i mówią, że brakuje im ciepła, jakie biło od Beaty Tyszkiewicz. Ona tym ciepłem obdarzała ludzi i nadal obdarza, chociaż nie bezpośrednio - podkreśliła.

Zagłosuj

Lubisz czytać o życiu gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh