Zamknij

Beata Tyszkiewicz zdradziła, kto powinien zagrać ją w filmie. "Jest wspaniała"

Sylwia Wamej
16.04.2020 18:46
Beata Tyszkiewicz
fot. Viphoto/ East News

Beata Tyszkiewicz zdradziła, którą z aktorek chciałaby widzieć w filmie o sobie samej. Wybór padł na Magdalenę Cielecką. Dlaczego?

Beata Tyszkiewicz zdradziła, którą z aktorek widziałaby w filmie o sobie

Beata Tyszkiewicz w rozmowie z "Rewią" zdradziła, którą z polskich aktorek widziałaby w filmie o sobie. Wybór padł na Magdalenę Cielecką. Beata Tyszkiewicz nie ukrywa, że bardzo ceni aktorkę.

"Jest wspaniała! Kiedy na nią patrzę, to się rozpływam. Bardzo ją cenię i nie mam wątpliwości, że świetnie by mnie zagrała" - podkreśla Beata Tyszkiewicz w rozmowie z "Rewią". O filmie opowiadającym o życiu Beaty Tyszkiewicz mówi się już od dawna, jednak na razie brak szczegółowych informacji o tym, kto mógłby zając się reżyserią obrazu. Beata Tyszkiewicz za kamerą widziałaby najchętniej młodego reżysera.

"Najbardziej skłania się do reżyserów młodego pokolenia. Zależy jej, by pokazać jej prawdziwe życie, rozterki, problemy i miłości.." - czytamy w "Rewii".

EN_01252426_0325
fot. Mariusz Grzelak/ Reporter/ East News

Beata Tyszkiewicz zdradziła, jak spędza kwarantannę

Na razie jednak trudno cokolwiek powiedzieć, zwłaszcza że branża rozrywkowa jest w zawieszeniu, w związku z pandemią koronawirusa. Póki co Beata Tyszkiewicz spędza spokojnie kwarantannę. Jak wyznała w rozmowie z Wp.pl, spotyka się teraz jedynie z córką.

Zagłosuj

Lubisz oglądać polskie filmy?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/Rewia/ Wp.pl/ SW